Angry Birds 2 okazały się absolutnym przebojem!

Angry Birds 2 okazały się absolutnym przebojem!

Angry Birds 2 okazały się absolutnym przebojem!
Źródło zdjęć: © Sklep Play
07.08.2015 15:06, aktualizacja: 07.08.2015 15:24

Począwszy od dnia premiery (30 lipca 2015 roku) Angry Birds 2 zostały ściągnięte i zainstalowane już ponad 20 milionów razy!

Dane dotyczą zarówno instalacji na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS. O jakichkolwiek starszych czy nowszych odmianach "okienek" Microsoftu jest w tym momencie cicho, zresztą może się okazać, że ta popularna gra w ogóle nie będzie dostępna na Windows Phone (i może również Windows 10).

Inne ciekawostki dotyczące nowej gry to między innymi - a dane dotyczą tylko tych kilku dni od momentu premiery - ponad 1,4 miliardy wykonanych strzałów i 300 milionów otworzonych poziomów gry. Warto dodać, że Angry Birds 2 dzierżą też obecnie tytuł najchętniej ściąganej gry na Androida i iOS na całym świecie, zaś w przypadku iOS prowadzą także w indywidualnych statystykach najchętniej ściąganej gry w ponad 100 krajach świata.

I jeszcze jedna ciekawostka na koniec - 20 milionów instalacji w przypadku Angry Birds 2 udało się osiągnąć w 7 dni. O tym, jak duży to postęp, świadczy fakt, że w przypadku pierwszej wersji "wściekłych ptaków" taką samą liczbę instalacji osiągnięto po... 9 miesiącach.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Pierwsze zdjęcia nowej sztandarowej Lumii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)