2010 r.: milion komputerów All‑in-One od MSI

2010 r.: milion komputerów All-in-One od MSI
Źródło zdjęć: © MSI

16.03.2010 07:00, aktual.: 16.03.2010 09:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tajwańska firma MSI stawia na komputery typu All-in-One. W obecnym roku planuje ponad trzykrotnie zwiększyć ich sprzedaż osiągając poziom miliona sztuk.

Komputery typu All-in-One różnią się budową od zwykłego "peceta". W ich przypadku bowiem mwszystkie podzespoły zostały "upchane" w jednej obudowie z wyświetlaczem.

Obraz
© (fot. MSI)

Firma MSI ma nadzieję na znacznie lepszy wynik finansowy niż w roku ubiegłym. Chce to osiągnąć między innymi dzięki większej sprzedaży komputerów All-in-One. Tajwański producent oczekuje, że w roku obecnym dostarczy na rynek około miliona takich urządzeń (w 200. roku było ich 300000).
Jeżeli plany MSI się powiodą, firma ta stanie się piątym największym na świecie producentem tego typu sprzętu wyprzedzając Acera i plasując się za Apple, HP, Sony i firmą NEC.

Warto dodać, że według analityków w 2010 roku będziemy światkami dynamicznego wzrostu sprzedaży All-in-One. Swoich nabywców w tym okresie może znaleźć nawet 15 milionów takich komputerów, czyli o 9 milionów więcej niż rok wcześniej.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)