Wzmacniacz do słuchachawek FiiO E7

Wzmacniacz do słuchachawek FiiO E7
Źródło zdjęć: © FiiO

09.07.2010 09:34, aktual.: 13.07.2010 14:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Multimedia Intelligent Products wprowadza na polski rynek nowy wzmacniacz słuchawkowy firmy FiiO. E7 jest to wzmacniacz do słuchawek oraz audio-adapter. Urządzenie to jest kolejnym urządzeniem z serii wzmacniaczy - E3 i E5. Tym razem może również działać jako niezależna karta dźwiękowa.

Wymiary E7 to jedynie 9. x 55 x 15 mm. Pozwala to na noszenie go w kieszeni - wraz z odtwarzaczem muzyki. Załączona do E7 silikonowa opaska pozwala również spiąć ze sobą oba urządzenia.

Obraz
© (fot. FiiO)

Wzmacniacz E7 posiada aluminiową obudowę, a także dwukolorowy ekranik OLED dający ostry i jasny obraz. Sterowanie pomiędzy funkcjami i ustawieniami urządzenia jest możliwe dzięki 4 guzikom nawigacyjnym. Urządzenie posiada dwa wyjścia słuchawkowe.

Bateria E7 wytrzymuje ponad 8. godzin pracy urządzenia. Dodatkowo wprowadzone przez FiiO funkcje wygaszania ekranu przy zablokowaniu urządzenia i możliwość ustawienia czasowego wyłączenia (gdy np. oglądamy wieczorem film) - pozwalają na zaoszczędzenie energii i jeszcze dłuższą pracę.

E7 jest ładowany poprzez kabel USB. Jest też możliwość systemowego wyłączenia ładowania wzmacniacza przez USB. Jest to użyteczne, gdy podłączamy E7 do działającego wyłącznie na bateriach PC lub odtwarzacza. Wzmacniacz nie ładuje się energią z tych baterii - przez co dłużej działają.

Urządzenie posiada opcję zapamiętywania poprzedniego ustawienia głośności po wyłączeniu wzmacniacza. Umożliwia także wykorzystanie go jako karty dźwiękowej do komputera. E7 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi: Windows XP, Windows 2000. Vista, Windows 7 i różne Mac OS.

Wzmacniacz powinien trafić do sprzedaży jeszcze w okresie wakacyjnym. Przewidywana cena sprzedażny na rynku polskim to 449 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)