Windows 7 - więcej szczegółów jesienią

Windows 7 - więcej szczegółów jesienią

Windows 7 - więcej szczegółów jesienią
Źródło zdjęć: © IDG
15.08.2008 10:00, aktualizacja: 18.08.2008 08:54

Za niespełna dwa miesiące Microsoft udostępni wreszcie więcej informacji na temat tworzonego właśnie systemu Windows 7 - zapowiedzieli przedstawiciele koncernu. Z deklaracji Stevena Sinofsky'ego oraz Jona DeVaana wynika, że nowemu OS-owi poświęcone będą dwie jesienne konferencje Microsoftu - Professional Developers Conference ( PDC ) oraz Windows Hardware Engineering Conference ( WinHEC ).

"_ PDC i WinHEC będą pierwszymi ważnymi imprezami, na których oficjalnie podane zostaną konkretne, techniczne informacje na temat Windows 7" _ - napisali w nowym firmowym blogu Engineering Windows 7 - http://blogs.msdn.com/e7/ Sinofsky i DeVaan ( szefowie dwóch zespołów inżynierów, prowadzących prace nad nowym systemem ).

Konferencje PDC odbędzie się pod koniec października ( w dniach 26-29.10 ), zaś WinHEC tydzień później - 5-7 listopada 2008. Przedstawiciele Microsoftu zapowiedzieli też, że od teraz w blogu regularnie pojawiać się będą informacje na temat nowego systemu.

Na razie koncern z Redmond nie udostępnił zbyt wielu informacji na temat Windows 7. Wiadomo, że system będzie natywnie obsługiwał ekrany dotykowe i będzie ściśle zintegrowany z usługami webowymi. Z wypowiedzi przedstawicieli firmy wynika też, że będzie standardowo wyposażony w technologię wirtualizacyjną.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)