Windows 7 - więcej szczegółów jesienią

Windows 7 - więcej szczegółów jesienią
Źródło zdjęć: © IDG

15.08.2008 10:00, aktual.: 18.08.2008 08:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za niespełna dwa miesiące Microsoft udostępni wreszcie więcej informacji na temat tworzonego właśnie systemu Windows 7 - zapowiedzieli przedstawiciele koncernu. Z deklaracji Stevena Sinofsky'ego oraz Jona DeVaana wynika, że nowemu OS-owi poświęcone będą dwie jesienne konferencje Microsoftu - Professional Developers Conference ( PDC ) oraz Windows Hardware Engineering Conference ( WinHEC ).

"_ PDC i WinHEC będą pierwszymi ważnymi imprezami, na których oficjalnie podane zostaną konkretne, techniczne informacje na temat Windows 7" _ - napisali w nowym firmowym blogu Engineering Windows 7 - http://blogs.msdn.com/e7/ Sinofsky i DeVaan ( szefowie dwóch zespołów inżynierów, prowadzących prace nad nowym systemem ).

Konferencje PDC odbędzie się pod koniec października ( w dniach 26-29.10 ), zaś WinHEC tydzień później - 5-7 listopada 2008. Przedstawiciele Microsoftu zapowiedzieli też, że od teraz w blogu regularnie pojawiać się będą informacje na temat nowego systemu.

Na razie koncern z Redmond nie udostępnił zbyt wielu informacji na temat Windows 7. Wiadomo, że system będzie natywnie obsługiwał ekrany dotykowe i będzie ściśle zintegrowany z usługami webowymi. Z wypowiedzi przedstawicieli firmy wynika też, że będzie standardowo wyposażony w technologię wirtualizacyjną.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)