WhatsApp otrzymuje funkcje Snapchata

WhatsApp otrzymuje funkcje Snapchata04.10.2016 15:16
WhatsApp otrzymuje funkcje Snapchata
Źródło zdjęć: © flickr / Álvaro Ibáñez / CC BY 2.0

Wszystkie komunikatory Facebooka pomału zmieniają się w Snapchata. Pierwszy był Instagram, który dostał swoją wersję Stories ze Snapchata, kolejny był Messenger. Tylko kwestią czasu było skopiowanie interfejsu kamery Snapchata do kolejnego komunikatora Facebooka, czyli WhatsAppa.

288896491941210170
Źródło zdjęć: © (fot. WhatsApp)

Jak pisze wydawca aplikacji: _ wprowadzamy nowe sposoby na modyfikację i personalizację zdjęć i filmów, którymi dzielisz się z rodziną i przyjaciółmi. Z nową kamerą WhatsApp możesz teraz rysować po swoich zdjęciach i filmach, jak również dodawać emotikony, aby lepiej wyrazić emocje _. Tymczasem żadna z tych nowości nie różni się znacząco od tego, co znane jest ze Snapchata.

Oczywiście, w najnowszej aktualizacji nie chodzi tylko o emotikony i rysowanie palcem po zdjęciach. Nowa funkcja kamery w WhatsApp obsługuje przednią lampę błyskową, tak że możesz teraz robić perfekcyjne selfie nawet w nocy lub przy słabym świetle. Funkcja ta rozjaśni również ekran i poprawi jakość zdjęcia nawet jeśli nie masz lampy błyskowej. Programiści dodali funkcję zoom, działającą przy nagrywaniu filmów.

Aplikacja jest dostępna już na Androida, a wkrótce będzie ją można pobrać także na iOS. Nowej wersji na Windows Phone raczej nie mamy się co spodziewać.

_ LOP _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)