Webstarfestival 2012 - wybierz najlepszą stronę roku

Webstarfestival 2012 - wybierz najlepszą stronę roku

Webstarfestival 2012 - wybierz najlepszą stronę roku
Źródło zdjęć: © Webstar Festival
29.10.2012 10:37, aktualizacja: 29.10.2012 14:27

Rusza kolejna edycja konkursu na najlepsze kreacje internetowe. Ponad 160 różnych projektów startuje do walki o głosy internautów i jury, którzy wybiorą najlepszych z najlepszych.

Webstarfestival to konkurs, który od 8 lat promuje strony www, kampanie i kreacje w polskim internecie. Jest to nie tylko okazja do rywalizacji między agencjami interaktywnymi czy brandami, ale przede wszystkim sposób na dotarcie do szerszego użytkownika. Co roku w rywalizacji bierze udział ponad 16. różnych projektów. Przy festiwalu współpracuje bezpośrednio ponad 500 przedstawicieli klientów, współpracowników, zgłaszających, partnerów. Co roku coraz więcej z nas - internautów - oddaje swoje głosy na najlepsze projekty. Tylko w zeszłym roku stronę festiwalu odwiedziło 70 000 osób.

Tegoroczna edycja prezentuje strony w 20 kategoriach oraz 9 w Webstar Creative.

Kto zostanie Człowiekiem Roku Polskiego internetu?

W 2012 roku po raz ósmy zostaną rozdane nagrody Webstar od akademii i internautów, a także nagrody główne Grand Webstary dla najlepszych stron, kreacji/kampanii. Dodatkowo Grand Webstarem zostanie uhonorowany Człowiek Roku Polskiego internetu, czyli osoba, która zdaniem jury miała największy wpływ na branżę w tym roku.

Tak wyglądało rok temu wręczenie nagród Webstar 2011:

Kto wygra nagrodę internautów i Akademii Webstara?

Tegoroczna edycja prezentuje strony w 20 kategoriach oraz 9 w Webstar Creative. Głosować można za pomocą SMS, a każdy numer telefonu, który weźmie udział w głosowaniu internautów, otrzyma 21 listopada pytanie konkursowe, odpowiedź na które daje szansę wygrania białego Nowego iPada 64 GB. Głosowanie internautów potrwa od 2. października do 20 listopada. Głosować można wyłącznie z telefonów zarejestrowanych w Polsce. Strony będą również oceniane równolegle przez Akademię Internetu, czyli laureatów wszystkich poprzednich edycji. Akademia oceni także część Webstar Creative czyli zgłoszone kampanie, kreacje, video itp.

Laureaci Webstarów wraz z organizatorem prowadzą promocję nagrodzonych witryn i projektów kampanii, przybliżając je szerszej publiczności. Więcej informacji na www.webstarfestival.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)