Verbatim: nowe czytniki kart pamięci

Verbatim: nowe czytniki kart pamięci

Verbatim: nowe czytniki kart pamięci
25.11.2008 17:31, aktualizacja: 11.01.2012 13:09

Oferta firmy Verbatim została wzbogacona o nowe czytniki kart pamięci. Do sprzedaży trafił zarówno uniwersalny czytnik obsługujący większość popularnych formatów, jak i mniejsze, poręczne urządzenia dedykowane wybranym rodzajom kart.

Czytnik Universal Memory Card Reader jest kierowany do osób zainteresowanych nabyciem możliwie wszechstronnego rozwiązania. Dzięki zastosowaniu pięciu gniazd obsługuje większość popularnych formatów kart pamięci, w tym CompactFlash, SD, SDHC, miniSD, microSD, microSDHC, MMC, Memory Stick ( Pro, Duo, Pro-Duo, Micro ) i xD. Połączenie z komputerem jest realizowane za pośrednictwem portu USB 2.0. Urządzenie o rozmiarach 86 x 49 x 15 mm waży 74 gramy.

Obraz
© (fot. Verbatim)

Jeśli kryterium decydującym o zakupie jest przede wszystkim poręczność, to interesującą propozycję będą stanowiły czytniki z serii Pocket Card Reader USB. Są one oferowane w trzech wariantach, obsługujących odpowiednio formaty SD/MiniSD, MemoryStick( Pro, Duo, Pro-Duo ) oraz microSD/microSDHC. Dzięki zastosowaniu wyłącznie jednego gniazda oraz zintegrowaniu wtyczki USB urządzenia te charakteryzują się niewielkimi gabarytami i nie wymagają korzystania z przewodów USB. Ich wygląd jest zbliżony do pendrive'a.
Czytniki objęte dwuletnią gwarancją są już dostępne w sprzedaży. Ich ceny kształtują się na poziomie od 25 do 50 zł.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)