Vedia C3, nigdy więcej nudy!

Vedia C3, nigdy więcej nudy!
Źródło zdjęć: © vedia

11.10.2007 11:43, aktual.: 13.10.2007 13:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

VEDIA C3 to nowy odtwarzacz multimedialny z wyświetlaczem 2,8
cala. Wyposażony jest w dwa wyjścia słuchawkowe, głośnik stereo,
odtwarzanie filmów i muzyki

VEDIA C3 to nowy odtwarzacz multimedialny z wyświetlaczem 2,8 cala. Wyposażony jest w dwa wyjścia słuchawkowe, głośnik stereo, odtwarzanie filmów i muzyki. Cała obudowa wykonana jest ze stopu stali. Odtwarzacz dostępny będzie już na początku listopada wraz ze specjalnym multimedialnym bonusem.

VEDIA C3 posiada duży 2,8 calowy wyświetlacz TFT LCD z odtwarzaniem przekonwertowanych plików AVI oraz obsługą formatu FLV - czyli plikami pobieranymi z serwisu YouTube.com. Format ten nie wymaga żadnego konwertowania, wystarczy wgrać go do pamięci odtwarzacza. Tak duży wyświetlacz może być wykorzystany do grania –. w pamięci odtwarzacza na stałe zapisane są wciągające gry. Ponadto obsługa plików graficznych JPEG i BMP, a dla miłośników czytania obsługa plików tekstowych TXT (z polskimi znakami).

Jak na multimedialnego „grajka”. przystało C3 radzi sobie aż z dwoma bezstratnymi formatami audio - FLAC i APE. Ponadto nie zabrakło MP3 oraz WMA. Za całość tych możliwości odpowiada mikroprocesor firmy Rockchip (2608A) - Chińskiej firmy, która w ostatnich latach stała się silną konkurencją dla takich firm jak Telechips czy Sigmatel. Ponadto VEDIA C3 posiada wydzielony DaC firmy Wolfston (8750BG), który odpowiada za brzmienie odtwarzacza. A wszystkie te możliwości zamknięte są w eleganckiej stalowej obudowie odpornej na lekkie zadrapania i zarysowania.

Obraz

Firma VEDIA już teraz zapowiedziała, że model C3 z kolejnymi aktualizacji firmweru otrzyma nowy system polepszania dźwięku –. PlayFX. System ten został opracowany wspólnie przez firmę Rockchips oraz Microsoft. System ten sprawi, że użytkownik będzie miał jeszcze większy wpływ na brzmienie i będzie mógł je dopasować dokładnie pod siebie. VEDIA C3 posiadać będzie bogate wyposażenie dodatkowe słuchawki (VEDIA VT-03), kabel USB, ładowarkę USB, ściereczkę do pelengacji wyświetlacza, CD. Ponadto jako darmowy bonus w pamięci C3 zapisane będą multimedialne materiały z gry Kane & Lynch: Dead Men.

Nowy odtwarzacz VEDIA trafi do sprzedaży w pierwszym tygodniu listopada. Producent nie podał jeszcze ceny. Wiadomo natomiast, że model C3 posiadać będzie dwuletnią gwarancję w całości realizowaną w Polsce.

Skrócona specyfikacja techniczna modelu VEDIA C3:
· Wyświetlacz: TFT LCD 2.8 cala, 260.000 kolorów, QVGA (320x240)
· Pamięć Flash: 2GB, 4GB (+karta microSD, do 2GB)
· Typy plików: MP3, WMA, FLAC, APE
· Radio z programowanie stacji (do 20 częstotliwości)
· Formaty video: FLV, AVI (320x240 pix @ 20 fps)
· Formaty graficzne: JPEG, GIF, BMP
· Inne typy plików: TXT, LRC
· Equalizery: Stone 3D, Bass Treble; 7 EQ + EQ użytkownika
· System PlayFX – po aktualizacji firmweru
· Akumulator Wbudowany litowo-polimerowy
· Czas pracy ~ 10 h (audio), ~4 h (video)
· Współpracuje z: MS Windows 98 SE, ME, 2000, XP, Linux, MacOS
· Wymiary 92 x 56.2 x 13 mm (Szerokość x Wysokość x Grubość)
· Ogólne Waga 54 g (z akumulatorem)
· USB USB 2.0 (High Speed)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)