Ubrudziłeś ręce w kuchni? Użyj tego

Ubrudziłeś ręce w kuchni? Użyj tego

Ubrudziłeś ręce w kuchni? Użyj tego
02.08.2011 11:50, aktualizacja: 23.09.2011 10:45

Jest wiele takich momentów w kuchni, gdy mamy tłuste i brudne ręce po przygotowywaniu potraw. Nie chcemy wtedy niczego dotykać, żeby nie ubrudzić całej kuchni, możemy co najwyżej użyć naszych łokci

W takich momentach przydałaby się nam w kuchni technologia bezdotykowa. Restauracje i niektóre toalety publiczne już korzystają z bezdotykowych dozowników papieru, przyszła pora, by wprowadzić te urządzenia do naszych domów.

Obraz
© (fot. CLEANCut)

Firma CLEANCut produkuje bezdotykowe dozowniki papierowych ręczników. Urządzenie posiada dwa sensory LED. Aby wysuwać papier, należy umieścić rękę przed prawym sensorem, następnie gdy mamy już zadowalający nas kawałek odsuwamy rękę i przykładamy ją do drugiego sensora ucinającego papier. Należy pamiętać żeby zawsze ucinać papier, w przeciwnym wypadku mógłby się zablokować.

Zdawałoby się że jest to okazja dla firmy produkującej odpowiednie ręczniki, ale nic bardziej mylnego. Te dozowniki pozwalają nam używać dowolnych rolek ręczników papierowych. Dodatkowo, nie musimy się martwić o noże w środku, gdyż są samoostrzące.

Dozowniki ręczników papierowych CLEANCut są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich fanów gadżetów kuchennych, miłośników czystości i wszystkich osób chcących zaoszczędzić czas na sprzątaniu. Dozownik jest dostępny w białym i czarnym kolorze za 140 USD oraz ze stali nierdzewnej za 160 USD. Być może niebawem będzie dostępny na rynku europejskim.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)