Uber Eats. Teraz możesz zamówić i samemu odebrać jedzenie

Uber Eats. Teraz możesz zamówić i samemu odebrać jedzenie

Uber Eats. Teraz możesz zamówić i samemu odebrać jedzenie
Źródło zdjęć: © WP.PL | Uber
27.06.2019 18:20, aktualizacja: 30.06.2019 09:35

Uber Eats wprowadzi w Warszawie usługę "Pick-Up". Za jej pomocą można samemu zamówić, a potem odebrać jedzenie. Sama aplikacja nie będzie pobierała za to opłat.

Jak czytamy w informacji prasowej, "wprowadzenie nowej usługi w aplikacji Uber Eats ma na celu wsparcie rozwoju branży restauracyjnej w Polsce". Warszawa pilotażowo dołączyła do innych europejskich miast, w których usługa już działa - Londynu, Paryża oraz Sztokholmu. W sumie w ten sposób można zamówić dania z ponad 300 restauracji w stolicy.

- Dzięki nowej usłudze miejsca, które dotychczas w ogóle nie miały opcji dostawy, nie tylko dotrą do nowych klientów ze swoją ofertą, ale od razu umożliwią wygodny i szybki odbiór zamówienia. Żyjemy w pośpiechu, zwłaszcza w dużych miastach, dlatego tym bardziej ważne jest, by dostarczać klientom usługi, których potrzebują, w najwygodniejszej dla nich formie - mówi Krzysztof Radoszewski, General Uber Eats manager CEE.

Uber Eats “Pick-Up” - jak złożyć zamówienie

W trakcie składania zamówienia w aplikacji Uber Eats należy wybrać opcję dostawy, oznaczoną jako “Odbiór osobisty”. Po złożeniu zamówienia użytkownik będzie mógł zobaczyć, po jakim czasie będzie gotowe jego zamówienie i udać się po odbiór. Aplikacja będzie również pokazywać, jak daleko od użytkownika znajdują się restauracje oferujące nową usługę.

Uber Eats w Polsce

Obecnie Uber Eats działa w 10 miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Łodzi, Katowicach i Lublinie. Tylko w ciągu pierwszego miesiąca działalności Uber Eats na naszym rynku, aplikację na swoje smartfony pobrało ponad 50 tys. użytkowników.

W skali globalnej Uber Eats jest obecnie dostępny w ponad 500 miastach, w 36 krajach na całym świecie, pozwalając użytkownikom na zamawianie posiłków z ponad 220 tysięcy restauracji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)