Uber Eats nareszcie w Kielcach

Uber Eats nareszcie w Kielcach

Uber Eats nareszcie w Kielcach
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.11.2019 20:41, aktualizacja: 30.11.2019 21:47

Uber Eats pojawił się w nowym województwie. Aplikacja do zamawiania jedzenia weszła właśnie do stolicy tego regionu - Kielc. W ofercie ponad 30 restauracji.

Z okazji debiutu Uber Eats w Kielcach dla nowych użytkowników przygotowano zniżki o wartości 15 zł na 3 pierwsze zamówienia na platformie.

Pierwszym krokiem do skorzystania z nich jest zainstalowanie na swoim smartfonie aplikacji Uber Eats. Drugim jest wpisanie w zakładce „Promocje” kodu promocyjnego: KIELCE45. Trzeci, to wyszukanie na liście ulubionych dań spośród dostępnych restauracji i złożenie zamówienia.

Kody promocyjne obowiązują do 23.01.2020 r. Osoby korzystające z Uber Eats po raz pierwszy mogą składać zamówienia z ponad 30 restauracji w Kielcach, serwujących dania zróżnicowanych kuchni świata.

Uber Eats - z czym to się je?

Uber Eats to aplikacja mobilna łącząca użytkowników z restauracjami oraz dostawcami – partnerami Ubera, którzy oferują możliwość dowozu wybranego posiłku w czasie szybszym, niż było to możliwe do tej pory. Co istotne, w Uber Eats nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Nie trzeba zatem spełnić wymogu osiągnięcia określonego pułapu cenowego, aby restauracja przyjęła nasze zamówienie.

Źródło: Informacja prasowa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)