Twoja Era online

Twoja Era online

Twoja Era online
16.06.2010 17:48, aktualizacja: 17.06.2010 09:07

Od 16. czerwca dostępny jest nowy multimedialny serwis dla klientów Ery: Twoja Era online. Serwis stanowi rozwinięcie drukowanych magazynów Twoja Era oraz Era Nadaje Rytm wydawanych w nakładzie 850 tys. egzemplarzy.

Witryna prezentuje materiały, które przybliżają działalność sieci Era, jak również najważniejsze wydarzenia ze świata telekomunikacji, nowoczesnych technologii oraz wydarzeń społecznych i kulturalnych oraz porady ekspertów.

Ponadto dostępne są filmy z nagraniami najnowszych reklam, prezentacji urządzeń i usług oraz wywiady i reportaże z wydarzeń kulturalnych wspieranych przez Erę. Zamieszczone materiały zostały podzielone na następujące kategorie tematyczne: Tech‑Newsy, Testy, Porady, Trendy i Kultura.

Jego użytkownicy serwisu mogą komentować artykuły, jak również zadawać pytania ich autorom oraz ekspertom. Dodatkowo internauci mogą proponować redakcji tematy, którymi są zainteresowani i będą mieli wpływ na przyszły wygląd portalu.

Na portalu będą też organizowane konkursy dla czytelników, w których będzie można wygrać gadżety, produkty i usługi sieci Era oraz zaproszenia na koncerty i inne wydarzenia kulturalne otoczone mecenatem Ery.

Nowy serwis znaleźć można pod adresem www.twojaera.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)