Twoja dziewczyna też woli Internet od seksu?

Twoja dziewczyna też woli Internet od seksu?
Źródło zdjęć: © Adam Gault/Thinkstock

22.06.2011 12:14, aktual.: 22.06.2011 14:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Stanach Zjednoczonych przeprowadzono bardzo ciekawe badanie. Intel zapytał Amerykanki o to, czy wolałyby zrezygnować na dwa tygodnie z seksu, czy z Internetu. Jak się okazuje, Sieć jest ważniejsza.

Harris Interactive, na zlecenie Intela, przepytał 2 11. pełnoletnich Amerykanów o ich przywiązanie do Internetu, jak donosi portal iWoman.pl. Jak się okazuje, 65 procent z nich nie jest w stanie żyć bez Sieci, a zwłaszcza kobiety. 46 procent Amerykanek, gdyby miała do wyboru dwutygodniową abstynencję od seksu lub Internetu, wybrałaby zdecydowanie tą pierwszą. Podobnej odpowiedzi udzieliło „tylko” 30 procent mężczyzn.

Obraz
© "Kochanie, boli mnie dziś głowa... (fot. Adam Gault/Thinkstock)

Szczególnie dojrzałe Amerykanki wolą Internet od seksu. W grupie wiekowej 35-4. lata abstynencję od seksu zamiast Internetu wybrało 52 procent kobiet i 23 procent mężczyzn. Z kolei w grupie 18-34 lata taką odpowiedź wybrało 49 procent kobiet i 39 procent mężczyzn.

Telewizja ma również niższą wartość, niż seks. 6. procent kobiet wolałaby z niej zrezygnować niż z Internetu.

9 na 1. Amerykanów uważa, że Internet ułatwia życie dzięki, między innymi, łatwiejszemu kontaktowi z rodziną i znajomymi, zakupami czy bankowością. 84 procent Amerykanów uważa, że dzięki porównywarkom cen oszczędza pieniądze.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)