Tuner DVB‑T z funkcjami Smart TV

Tuner DVB-T z funkcjami Smart TV
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.10.2013 11:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Smart Media Box DVB-T2 to nowy na rynku tuner do odbioru sygnału w standardzie DVB-T2 (cyfrowa telewizja naziemna) i Smart TV w jednym.

Smart Media Box DVB-T2 to nowy na rynku tuner do odbioru sygnału w standardzie DVB-T2 (cyfrowa telewizja naziemna) i Smart TV w jednym.

Smart Media Box DVB-T2 to dekoder do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej drugiej generacji, dodatkowo wzbogacony o funkcje Smart TV. Całość działa pod kontrolą sytemu Android w wersji 4.2 dając dostęp do zasobów internetu, czy popularnych serwisów VOD. Funkcjonalność urządzenia pozwala także na instalowanie dodatkowych gier i aplikacji, dostępnych w sklepie Google Play. Urządzenie może także odtwarzać zdjęcia i filmy z dysku zewnętrznego lub nośników pamięci podpiętych pod port USB.

Funkcjonalność Smart TV umożliwia także dostęp do popularnych serwisów takich, jak YouTube, Facebook, Twitter, Ipla czy TVN Player. Co ciekawe, urządzenie posiada wbudowaną kamerę i mikrofon, dzięki czemu może być wykorzystywane do połączeń wideo np. przez Skype.

Urządzenie wyposażono w elektroniczny przewodnik po kanałach, a także możliwość nagrywania emitowanych programów – także z ustawieniami czasowymi. Dodatkowo, urządzenie wyposażone zostało w możliwość wykorzystania tunera jako router Wi-Fi i obsługę protokołu DLNA. Tuner umożliwia odczyt danych z kart micro SD i 3 portów USB. W zestawie znajduje się także pilot na podczerwień.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)