Technologiczne żarty na prima aprilis

Technologiczne żarty na prima aprilis

Technologiczne żarty na prima aprilis
Źródło zdjęć: © Mat. prasowe
01.04.2019 14:24, aktualizacja: 01.04.2019 16:05
1 / 7

Słuchawki dla par od Jabra

Obraz
© Mat. prasowe

Firma Jabra oferuje różne modele słuchawek – przede wszystkim dla sportowców i biegaczy. Słuchawki dla par też nie brzmią źle. Może to specjalny rozdzielacz na kablu, dzięki czemu możemy połączyć ze sobą dwie pary? Nie, tutaj rządzi logika dowcipu - Jabra Earbud(dy) mają przedłużanego elastycznego pałąka do tego stopnia, by zmieściły się pod nim dwie, a nie tylko jedna głowa. Trzeba przyznać, że wygląda to komicznie. W końcu o to chodziło.

2 / 7

Marsz użytkowników Apple

Obraz
© Youtube.com

Łamiąca wiadomość z polskiego serwisu o urządzeniach firmy z Cupertino. Ulicami Warszawy ma dzisiaj przejść marsz użytkowników Apple. Wszystko w celu walki ze stereotypami, które narosły wokół ich osób.

"Organizator marszu, Jan Pestka, przypomina, że w naszym społeczeństwie krążą różne stereotypy na temat użytkowników produktów Apple. Pestka przyznaje, że pokutuje tutaj wciąż stereotyp wykreowany w dużym stopniu przez samą firmę Apple kampanią "Think Different", która utożsamiała ją właśnie z osobami nietuzinkowymi, artystami, naukowcami czy odkrywcami. Tymczasem wielu użytkowników marki Apple to zwykli ludzie" – czytamy na stronie serwisu.

3 / 7

Duolingo upierdliwe jak nigdy

4 / 7

Analogowa baza zdjęć

5 / 7

Bonus – Elon Musk robi rap

6 / 7

Bonus 2 – Ziemia eksplodowała, wszyscy nie żyją

Obraz
© Zrzut ekranu

Nic nie przebije tego krótkiego newsa z serwisu BBC. Brytyjski humor w pigułce.

7 / 7

Żarty i żarciki

Obraz
© Youtube.com

Pierwszy kwietnia to niebezpieczny dzień dla każdego. Można sobie zerwać boki od nawałnicy żartów. Dla nieustraszonych poszukiwaczy humoru przygotowaliśmy ten oto mini przewodnik po tegorocznych primaaprilisowych dowcipasach.

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)