System dźwięku do kina domowego Harman Kardon

System dźwięku do kina domowego Harman Kardon
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

24.12.2013 13:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Harman Kardon zaprezentował nowy system muzyczny do kin domowych – BDS 480. System BDS 480 może odtwarzać strumień audio z praktycznie każdego urządzenia przenośnego. W przypadku komputerów z aplikacją iTunes lub urządzeń firmy Apple takich, jak iPad, iPhone lub iPod możesz przesyłać dźwięk za pomocą wbudowanej technologii AirPlay.

Głośniki w układzie 2.1 kontrolowane są przez jednostkę centralną. Subwoofer ze zintegrowanym wzmacniaczem osiąga moc 20. W i dość nietypowo ukierunkowuje dźwięk. Głośnik o średnicy 20 cm kieruje dźwięk w dół, wykorzystując podłogę do osiągnięcia odpowiedniej barwy niskich tonów. Dwie końcówki mocy systemu BDS 480 o mocy 65 W na kanał zasilają lewy i prawy głośnik wyposażony w dwa przetworniki nisko-średniotonowe i kopułkowe głośniki wysokotonowe CMMD Lite.

System BDS 48. może odtwarzać strumień audio z praktycznie każdego urządzenia przenośnego. W przypadku komputerów z aplikacją iTunes lub urządzeń firmy Apple takich, jak iPad, iPhone lub iPod możesz przesyłać dźwięk za pomocą wbudowanej technologii AirPlay. W celu odtwarzania muzyki z nośników zewnętrznych na panelu przednim umieszczono gniazdo USB. System BDS 480 jest również zgodny ze standardem DLNA 1.5. Łącze Bluetooth zintegrowane jest z czujnikiem NFC, który pozwala łatwo parować sprzęt.

Kontrola nad systemem może odbywać się przy pomocy programowalnego pilota lub urządzeń z systemem iOS lub Android. Odpowiada za to aplikacja Harman Kardon Remote dostępna w iTunes App Store i Google Play.

System muzyczny Harman Kardon BDS 480 jest dostępny w sprzedaży, w cenie 5599 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)