Sportowe kamerki Garmin VIRB

Sportowe kamerki Garmin VIRB

Sportowe kamerki Garmin VIRB
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.09.2013 09:39, aktualizacja: 26.09.2013 11:07

Garmin chce spróbować swoich sił na rynku kamerek sportowych i wprowadza do sprzedaży pierwszą w swojej ofercie serię kamer sportowych VIRB nagrywających w jakości HD 1080p.

Kamery z serii VIRB wyposażone zostały w wytrzymałą i wodoodporną (IPX7. obudowę, nie ma więc potrzeby używania dodatkowego ochronnego futerału. 1.4-calowy, kolorowy ekran Chroma umożliwia dokonywanie ustawień i odtwarzanie przy minimalnym zużyciu energii, co przekłada się na fakt, iż kamera może zarejestrować ponad trzy godziny materiału w jakości HD (1080p) na pojedynczym cyklu ładowania.

Urządzenie jest wyposażone w funkcje poprawiające jakość obrazu, takie jak cyfrowa stabilizacja obrazu czy korekta zniekształceń obiektywu. Kamera umożliwia ponadto wykonywanie zdjęć (1. Mpx) w trakcie nagrywania. Oprócz wymienionych funkcji, model VIRB Elite oferuje dodatkowo łączność WiFi, wbudowany akcelerometr, wysokościomierz oraz odbiornik GPS. Zarówno model VIRB jak i VIRB Elite mogą łączyć się za pośrednictwem protokołu ANT+ z innymi urządzeniami Garmin (fenix, Oregon , Edge)
, a kamera VIRB Elite została dodatkowo wyposażona w funkcję transferu danych między zgodnymi czujnikami, takimi jak czujnik tętna, kadencji czy czujnik temperatury tempe. Urządzenie VIRB Elite, dzięki łączności Wi-Fi, pozwala również bezprzewodowo łączyć się ze smartfonem i komputerem.

Dla wszystkich, którzy lubią filmować swoje podwodne przygody dostępne jest również dodatkowe wodoszczelne etui (do nabycia osobno), które zwiększa zasięg zanurzenia do 5. metrów (standardowo jest to 1m w czasie nie dłuższym niż 30 minut). Szeroki wybór opcjonalnych uchwytów umożliwia montaż kamer VIRB na kierownicy roweru czy motocykla, kasku, desce surfingowej i w wielu innych miejscach.

Ceny: VIRB 300 Euro (około 1260 zł), VIRV Elite 400 Euro (około 1670 zł)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)