Sony wprowadza nowe ramki cyfrowe

Sony wprowadza nowe ramki cyfrowe
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

28.07.2011 14:00, aktual.: 23.09.2011 10:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oferta cyfrowych ramek na zdjęcia Sony S-Frame powiększy się o dziewięć nowych modeli. Nowe ramki S-Frame, dostępne w wersjach z ekranami od 7 cali do 10,1 cala

Po przełożeniu karty pamięci z aparatu do ramki można wybrać jeden z dostępnych trybów pokazu slajdów i wyświetlania zegara / kalendarza. Obsługa ramki jest łatwa i intuicyjna: do wybierania ustawień i trybów wyświetlania używa się prostych przycisków i ikon ekranowych, bez przeszukiwania skomplikowanego menu.

Wszystkie nowe modele są wyposażone w energooszczędny programator. Pozwala on na przełączanie nieużywanej ramki w tryb energooszczędny nocą, w ciągu dnia, gdy nikogo nie ma w domu, czy w innym, dowolnie wybranym czasie.

Ramki S-Frame: DPF-HD1000/HD800

Modele S-Frame HD100. i HD800 umożliwiają odtwarzanie filmów HD w formacie AVCHD, w tym ujęć Full HD nakręconych w trybie progresywnym 50p. Obsługiwane są również filmy w formatach MPEG4, MPEG1 i Motion JPEG.

Obraz
© Ramka cyfrowa Sony DPF-HD1000 (fot. Sony)

Podczas odtwarzania filmów HD i SD, wbudowany głośnik zapewnia czystość reprodukowanej ścieżki dźwiękowej. Użytkownik może też wybrać własny podkład muzyczny do pokazu slajdów. Ramka S-Frame pozwala na zaimportowanie i odtworzenie plików audio w popularnych formatach MP3. AAC i Linear PCM.

Modele HD100. i HD800 są wyposażone w 2 GB. Tryby pokazu slajdów i wyświetlania zegara / kalendarza można przełączać bez wstawania z fotela, przy użyciu dostarczonego pilota. Ramki mają również podświetlane logo Sony, które automatycznie gaśnie po obróceniu urządzenia do pozycji pionowej.

Ramki S-Frame na prezent: DPF-C1000/C800/C700/C70A/C70E

Te eleganckie modele ramek S-Frame mogą okazać się dobrym pomysłem na prezent. Wystarczy wyjąć z aparatu kartę pamięci, włożyć ją do ramki (obsługiwane są karty Memory Stick PRO Duo i SD/SDHC) - i można oglądać ulubione zdjęcia w żywych, naturalnych kolorach. Wszystkie modele są wyposażone w energooszczędny programator i pozwalają na wybór czterech rodzajów pokazu slajdów oraz szeregu trybów wyświetlania zegara i kalendarza.

Obraz
© Ramka cyfrowa Sony DPF-C700BI (fot. Sony)

Dwa 7-calowe modele z tej serii (DPF-C700WI/C700BI) są dekorowane ekskluzywnym dodatkami SWAROVSKI ELEMENTS, co nadaje im jeszcze bardziej luksusowy wygląd.

Nowe ramki S-Frame firmy Sony pojawią się w sprzedaży we wrześniu 201. r.

Specyfikacja techniczna:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć (fot. Sony)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)