Sony Ericsson oficjalnie o XPERIA X1

Sony Ericsson oficjalnie o XPERIA X1

Sony Ericsson oficjalnie o XPERIA X1
Źródło zdjęć: © IDG
04.04.2008 16:06

W komunikacie prasowym Sony Ericsson oficjalnie potwierdził, że do telefonu XPERIA X1 trafi system operacyjny Windows Mobile Professional 6.1. W komunikacie pojawiła się też co prawda orientacyjna, ale optymistyczna data premiery.

Podczas trwających obecnie targów CTIA w Las Vegas (1-4 kwietnia), Microsoft wreszcie oficjalnie przyznał się do nowej wersji Windows-a dla urządzeń mobilnych, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Komunikat Microsoftu pozwolił również Sony Ericssonowi pokazać nieco więcej na temat swojego pierwszego telefonu zaopatrzonego w Windows Mobile, o którym ostatnio pisaliśmy w tej wiadomości.

Witryna _ Mobileburn _ umieściła w sieci długi film prezentujący działanie panelowego menu w Xperii, w tym zagadkowego panelu z rybkami:

Wbrew przeciekom jakie znalazły się w zeszłym miesiącu w sieci, na telefon nie będzie trzeba czekać aż do pierwszego kwartału 2009 roku. W komunikacie Sony Ericssona pojawia się tekst: _ Telefon Sony Ericsson XPERIA™ X1 będzie dostępny na wybranych rynkach w drugiej połowie 2008 roku _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)