Smartfon LG Swift L9 II dostępny w Polsce

Smartfon LG Swift L9 II dostępny w Polsce

Smartfon LG Swift L9 II dostępny w Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.10.2013 11:25, aktualizacja: 07.10.2013 13:55

Najnowszy smartfon LG z serii Swift - L9II jest już dostępny na polskim rynku. Wzbogacił on ofertę urządzeń 3G, w skład której wchodzą modele L3II, L5II oraz L7II.

LG Swift L9II wyposażony jest w łączność w technologii Dual Carrier, która pozwala na przesyłanie danych w sieciach 3. z prędkościami zbliżonymi do technologii 4G. Dzięki temu konsumenci mogą w pełni wykorzystać możliwości sieci 3G i cieszyć się szybkim i wydajnym internetem mobilnym w swoim telefonie.

Oprócz łączności Dual Carrier, smartfon LG Swift L9II wyposażono w 4,7-calowy wyświetlacz z matrycą True HD IPS zapewniając dzięki niej szerokie kąty widzenia oraz realistyczne odwzorowanie barw. Za wydajność najnowszego smartfona LG odpowiada natomiast dwurdzeniowy procesor taktowany z częstotliwością 1,4 GHz.

W telefonie zainstalowano także między innymi oprogramowanie QSlide 2.0. umożliwiającą jednoczesne korzystanie z kilku aplikacji, np. sprawdzanie kalendarza podczas wysyłania wiadomości SMS, czy wyświetlanie stron WWW w czasie oglądania filmu.

Kolejną nowością jest QuickRemote, wykorzystujący dostępny w telefonie nadajnik podczerwieni. Twój telefon może stać się pilotem pozwalającym na sterowanie telewizorem, odtwarzaczem DVD lub Blu-Ray.

Całość uzupełniona została bardzo dobrze znanymi aplikacjami takimi jak QuickMemo do błyskawicznego tworzenia notatek oraz QuickTranslator pozwalającym na łatwe i proste tłumaczenie pomiędzy 4. językami przy użyciu aparatu w telefonie.

Sugerowana cena: 1250 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)