Smartfon JoY od LG

Smartfon JoY od LG

Smartfon JoY od LG
11.05.2007 02:13, aktualizacja: 11.05.2007 13:04

LG Electronics zaprezentował nowoczesne urządzenie HSDPA - smartfon JoY (LG KS10).

LG Electronics zaprezentował nowoczesne urządzenie HSDPA - smartfon JoY (LG-KS10).

Smartfon LG wyposażony jest w system operacyjny Symbian OS 9.1 z interfejsem Serier60 oraz szeroki, 2,4-calowy wyświetlacz LCD. JoY pozwala m.in. na wygodne przeglądanie stron www w ich oryginalnym formacie, a nie w uproszczonej wersji, która jest dostępna na standardowym telefonie komórkowym. Użytkownik ma także możliwość przybliżania i zmniejszania tekstu na ekranie (funkcja zoom), w zależności od swoich preferencji. Ponadto może on także łatwo zapisać/skasować ulubione strony podczas surfowania w sieci. Użytkownicy będę mieć dostęp do serwisów Google takich jak Google Search, Gmail Mobile i Google Maps Mobile.

KS10 działa w standardzie HSDPA, co pozwala na bardzo szybkie pobieranie różnych plików multimedialnych, w tym plików wideo i muzycznych. Ponadto wyposażony jest w liczne multimedialne funkcje takie jak m.in. 2-megapikselowy aparat fotograficzny, możliwość prowadzenie wideo konferencji, Bluetooth, mp3 player i slot kart pamięci microSD.

Smartfon JoY zostanie wprowadzony w wybranych krajach w Europie, południowo-zachodniej i centralnej Azji jeszcze w tym roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)