Smart Line - nowa kolekcja kuchenek wolnostojących Beko

Smart Line - nowa kolekcja kuchenek wolnostojących Beko

Smart Line - nowa kolekcja kuchenek wolnostojących Beko
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.07.2012 15:05

Beko wprowadza nowe kuchenki Smart Line. Linia obejmuje aż 27 modeli wolnostojących gazowych i elektrycznych, minimalistycznych kuchenek. Producent zapewnia, że zostały one udoskonalone zarówno pod względem funkcjonalności, jak i aspektów wizualnych.

Wnętrze piekarnika jest powiększone o ok. 20. w stosunku do dotychczasowej generacji kuchni. Pomimo szerokości 50 cm mają pojemność 60 l w modelach statycznych oraz 55 l w modelach z termoobiegiem. W linii Smart Line zastosowano we wszystkich modelach od wewnątrz drzwi z pełnego szkła Easy-To-Clean, dzięki którym kuchenki mają być łatwiejsze do utrzymania w czystości. Ich powierzchnia jest gładka, pozbawiona śrub i załamań.

Wewnętrzna szyba jest wyjmowana, jeżeli piekarnik wymaga solidniejszego czyszczenia. Wnętrze piekarnika także wykonane jest z jednolitej bryły. Nie posiada łączeń, spoin czy innych punktów, w których łatwo mógłby się zbierać brud i zaschnięty tłuszcz. W wybranych modelach udoskonalony został cyfrowy wyświetlacz –. jest powiększony, wyświetlane na nim symbole i cyfry są lepiej widoczne i wyraźne. Posiada możliwość zmiany poziomu jasności podświetlenia, natężenia sygnału akustycznego oraz funkcję blokady.

W wybranych modelach kuchni Smart Line są dodatkowe ułatwienia, które dotychczas nie były stosowane w kuchniach o szerokości 5. cm. Zdejmowane drabinki boczne we wnętrzu piekarnika, prowadnice teleskopowe na jednym poziomie oraz nowa funkcja – Pieczenie 3D. Aktywuje jednocześnie wszystkie elementy grzejne piekarnika – grzałkę górną, dolną oraz nagrzewanie z termoobiegiem. Dzięki temu, gorące powietrze ma być równomiernie i optymalnie rozprowadzane po całej powierzchni piekarnika.

Ceny kuchenek Beko Smart Line będą się wahać od około 1400 do 2500 pln w zależności od modelu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)