Słuchawki z mikrofonem Tritton dla Xbox 360

Słuchawki z mikrofonem Tritton dla Xbox 360

Słuchawki z mikrofonem Tritton dla Xbox 360
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.01.2012 10:09, aktualizacja: 16.01.2012 14:32

Na rynek wchodzą nowe słuchawki z mikrofonem marki Tritton (grupa Mad Catz), które są licencjonowe przez Microsoft, jako produkt dedykowany dla konsoli Microsoft Xbox 360.

Trigger to headset, który działa w systemie stereo, a dzięki 4. mm przetwornikom wiernie oddaje przestrzeń dźwiękową i pozwala na dokładną lokalizację źródła dźwięku. Wyposażono go w pilota umiejscowionego na przewodzie, którym gracz ma możliwość regulacji głośności gry, czatu oraz funkcję włączenia bądź wyłączenia mikrofonu.

Zastosowanie obrotowych nauszników pozwala dopasować zestaw do kształtu głowy. Miękkie wypełnienie pałąka oraz skóro podobny materiał na nausznikach sprawia, że słuchawki nie powodują uczucia dyskomfortu nawet po kilku godzinach użytkowania. Nowością w zestawie jest adapter umożliwiający podłączenie słuchawek bezpośrednio do konsoli. Nie potrzeba już żadnych dodatkowych, kabli, przedłużek, gdyż wszystko co niezbędne do podłączenia jest już w zestawie.

Ponieważ Triggery są produkowane na licencji Microsoft, produkty pakowane są w pudełka do złudzenia przypominające te, w jakich sprzedawane są konsole.

Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, a cena sugerowana cena wynosi 215 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)