ShredMaster - komfort niszczenia

ShredMaster - komfort niszczenia
21.04.2009 10:23
ShredMaster - komfort niszczenia

Na rynku pojawiła się nowa rodzina niszczarek marki Rexel. Modele ShredMaster RLS28, RLX20, RLM11, RLSM9, zaprojektowano z myślą o zróżnicowanych wymogach użytkowników, w zakresie bezpieczeństwa niszczonych danych. We wszystkich urządzeniach zminimalizowano poziom hałasu, dzięki czemu, korzystanie z niszczarki nie zakłóca pracy w biurze.

Niszczarki ShredMaster z poziomami bezpieczeństwa DIN od S2 do S5. niszczą zarówno dokumentację ogólnobiurową (S2-S3) jak i ściśle tajne akta (S4-S5). Urządzenia posiadają oddzielne szczeliny do niszczenia papieru i kart kredytowych oraz płyt CD/DVD, dzięki czemu można także zabezpieczyć przez zniszczenie wszystkie nieaktualne dokumenty zapisane w wersji elektronicznej. Producent zadbał również o ochronę środowiska i oszczędność energii. Niszczone dokumenty mogą być zbierane do papierowego worka, a po jego zapełnieniu - wyrzucone do kontenera na odpadki papierowe. Natomiast ścinki z kart i płyt CD zbierane są do oddzielnej wyjmowanej półki, którą z łatwością można opróżnić do odrębnego pojemnika. Ponadto urządzenia automatycznie wyłączają się po 5 minutach bezczynności, nie pobierając prądu aż do następnego uruchomienia.

288756960550205587
Źródło zdjęć: © (fot. Rexel)

Z każdej niszczarki ShredMaster można korzystać w dowolnej chwili, bez obawy, że odgłosy pracy urządzenia będą przeszkadzać pracownikom przebywającym w tym samym pomieszczeniu. Poziom hałasu w trakcie użytkowania plasuje się poniżej 5. dB, więc nie przeszkadza np. w przeprowadzaniu rozmowy telefonicznej. Wynosi mniej, niż najniższy dopuszczalny poziom dźwięku, w czasie pobytu na stanowisku pracy biurowej.

Niszczarki ShredMaster wyposażono w czytelny panel ze święcącymi diodami LED, które informują o obecnym stanie pracy lub spoczynku. Proste ale nowoczesne wzornictwo sprawia, że urządzenia dopasują się do każdego pomieszczenia biurowego, a dodatkowo zamontowane kółeczka, ułatwiają przesuwanie niszczarek wewnątrz biura. Każdy model wyposażony jest dodatkowo w wysuwany kosz o pojemności 115 litrów, dzięki czemu niszczarkę można łatwo opróżniać, nawet wówczas, gdy stoi pomiędzy meblami biurowymi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)