ShredMaster - komfort niszczenia

ShredMaster - komfort niszczenia

ShredMaster - komfort niszczenia
21.04.2009 10:23

Na rynku pojawiła się nowa rodzina niszczarek marki Rexel. Modele ShredMaster RLS28, RLX20, RLM11, RLSM9, zaprojektowano z myślą o zróżnicowanych wymogach użytkowników, w zakresie bezpieczeństwa niszczonych danych. We wszystkich urządzeniach zminimalizowano poziom hałasu, dzięki czemu, korzystanie z niszczarki nie zakłóca pracy w biurze.

Niszczarki ShredMaster z poziomami bezpieczeństwa DIN od S2 do S5. niszczą zarówno dokumentację ogólnobiurową (S2-S3) jak i ściśle tajne akta (S4-S5). Urządzenia posiadają oddzielne szczeliny do niszczenia papieru i kart kredytowych oraz płyt CD/DVD, dzięki czemu można także zabezpieczyć przez zniszczenie wszystkie nieaktualne dokumenty zapisane w wersji elektronicznej. Producent zadbał również o ochronę środowiska i oszczędność energii. Niszczone dokumenty mogą być zbierane do papierowego worka, a po jego zapełnieniu - wyrzucone do kontenera na odpadki papierowe. Natomiast ścinki z kart i płyt CD zbierane są do oddzielnej wyjmowanej półki, którą z łatwością można opróżnić do odrębnego pojemnika. Ponadto urządzenia automatycznie wyłączają się po 5 minutach bezczynności, nie pobierając prądu aż do następnego uruchomienia.

Obraz
© (fot. Rexel)

Z każdej niszczarki ShredMaster można korzystać w dowolnej chwili, bez obawy, że odgłosy pracy urządzenia będą przeszkadzać pracownikom przebywającym w tym samym pomieszczeniu. Poziom hałasu w trakcie użytkowania plasuje się poniżej 5. dB, więc nie przeszkadza np. w przeprowadzaniu rozmowy telefonicznej. Wynosi mniej, niż najniższy dopuszczalny poziom dźwięku, w czasie pobytu na stanowisku pracy biurowej.

Niszczarki ShredMaster wyposażono w czytelny panel ze święcącymi diodami LED, które informują o obecnym stanie pracy lub spoczynku. Proste ale nowoczesne wzornictwo sprawia, że urządzenia dopasują się do każdego pomieszczenia biurowego, a dodatkowo zamontowane kółeczka, ułatwiają przesuwanie niszczarek wewnątrz biura. Każdy model wyposażony jest dodatkowo w wysuwany kosz o pojemności 115 litrów, dzięki czemu niszczarkę można łatwo opróżniać, nawet wówczas, gdy stoi pomiędzy meblami biurowymi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)