Shazam na milionie Nokii

Shazam na milionie Nokii

Shazam na milionie Nokii
Źródło zdjęć: © Shazam
26.03.2010 06:31, aktualizacja: 26.03.2010 09:51

Shazam, producent aplikacji mobilnych do rozpoznawania muzyki, poinformował, że od momentu udostępnienia w Ovi Sklepie aplikacji firmy, pobrało ją ponad milion użytkowników Nokii.

W dniu udostępnienia Shazam była najczęściej pobieraną aplikacją i dotychczas jest jedną z najpopularniejszych aplikacji w Ovi Sklepie. Pobrano ją w ponad 200 krajach do ponad 40 różnych modeli Nokii. Również w Polsce aplikacja spotkała się z zainteresowaniem użytkowników i zajmuje czwarte miejsce pod względem popularności po _ Nokia Energy Profiler _, _ SMS Preview _ i _ Youtube _. Piąte miejsce wśród najchętniej pobieranych aplikacji na naszym rynku zajmują _ Ovi Mapy _.

Aplikacja Shazam umożliwia identyfikowanie utworów, oglądanie wideoklipów i innych multimediów związanych z artystami, a także dzielenie się wrażeniami muzycznymi — w tym celu można wysyłać tagi plików muzycznych jako wiadomości email bądź poprzez serwisy Twitter czy Facebook.

Shazam można pobrać w Ovi Sklepie. Użytkownicy mają do dyspozycji 30-dniową wersję próbną bez ograniczeń funkcjonalnych.

Po 30 dniach można nadal bezpłatnie korzystać z aplikacji i usługi Shazam z ograniczeniami dotyczącymi funkcji i tagów lub kupić pełną wersję bez ograniczeń za jednorazową opłatą wynoszącą 3,99 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)