Samsung Soul - koreańska dusza

Samsung Soul - koreańska dusza

Samsung Soul - koreańska dusza
11.02.2008 19:48, aktualizacja: 13.02.2008 23:05

Nowy produkt Samsunga to slider, w którym zastosowano dodatkowy ekran dotykowy w roli interaktywnego manipulatora. Koreańska dusza to też metalowa obudowa, transmisja danych HSDPA i aparat 5Mpix.

Nowy produkt Samsunga to slider, w którym zastosowano dodatkowy ekran dotykowy w roli interaktywnego manipulatora. Koreańska dusza to też metalowa obudowa, transmisja danych HSDPA i aparat 5 Mpix.

Cynicy określają nowy aparat jako ultra-duszę, gdyż producent zaliczył nową pozycję w swoim portfolio właśnie do linii Ultra, nie bez powodu zresztą. Aparat ma jedynie 12,9 mm grubości.

Samsung Soul zmieścił w swojej specyfikacji aparat 5 Mpix z autofokusem, stabilizacją obrazu i detekcją twarzy, wspomagany lampą diodową. Zmieścił się także slot kart MicroSD, radio i moduł Bluetooth 2.0. Nie mniej istotną cechą jest obsługa transmisji HSDPA o standardzie do 7,2 Mb/s. Na fali rozmów na temat platformy Android, w menu telefonu pojawi się wyszukiwarka Google i szybki dostęp do konta mailowego Gmail. Telefon trafi do europejskich sklepów w kwietniu, w bliżej nieznanej jeszcze cenie.
ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)