Samsung Arno WiFi - pralka podłączana do internetu

Samsung Arno WiFi - pralka podłączana do internetu

Samsung Arno WiFi - pralka podłączana do internetu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.05.2013 11:37

Nikogo nie dziwią już telewizory, smartfony, tablety czy komputery podłączone do Internetu. Samsung pokazuje, że połączyć z siecią można też pralkę.

Zdalna obsługa pralki
Wiedząc, że niedługo wrócimy do domu, możemy włączyć pranie za pomocą smartfona. Pranie będzie gotowe, jak się pojawimy. Dzięki systemowi Smart Control cały proces prania - od włączenia do końca - możemy kontrolować na przykład przez smartfon lub tablet. Na zakończenie pralka wyśle nam sygnał, że ubrania są gotowe do rozwieszenia.

Nawet jeśli jesteśmy w domu to na pewno mamy wiele ciekawszych rzeczy do zrobienia niż kontrolowanie przebiegu prania. Funkcja Smart Control prześle powiadomienie o zakończeniu prania na smartfon.

System kontroli
Nowa pralka Samsung została wyposażona w Smart Check, czyli automatyczny system monitorowania błędów. Smart Check wykrywa i diagnozuje problemy oraz proponuje ich rozwiązanie. Funkcja Smart Check współpracuje z funkcją Smart Control, przesyłając powiadomienia na nasz smartfon, gdy tylko pojawią się jakieś kłopoty.

Inne cechy pralki
Nowa pralka Arno WF12F9E6P4. ma dużą pojemność bębna - zmieścimy w niej 12 kg prania. Pralka wyposażona jest w funkcję Smart Load Sensing, przez co automatycznie analizuje ciężar prania i dobiera ilość energii i wody.

Nowa pralka Samsung należy do linii Eco Bubble. Przed rozpoczęciem cyklu prania generator rozpoczyna pracę - rozpuszcza i aktywuje detergent za pomocą powietrza i wody w celu wytworzenia aktywnej piany, która ma szybciej przenikać w tkaniny.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Aby system Smart Control mógł działać musimy mieć w domu bezprzewodowy dostęp do internetu. Natomiast sygnały z naszej pralki możemy odbierać na urządzeniach z systemem Android lub iOS.

Pralka Arno WiFi jest już dostępna w ofercie.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)