Trwa ładowanie...
gadżety

Ręczniki kuchenne z magnesami

Czasami najprostsze rozwiązania są jednocześnie najlepsze - dotyczy to nie tylko wielkich wynalazków, ale także (wcale nie mniej ważnych) drobnych przedmiotów codziennego użytku.
Doskonałym przykładem mogą być kuchenne ręczniki i ścierki - to akcesoria niezbędne w każdym gospodarstwie domowym, barze czy restauracji.

Share
Ręczniki kuchenne z magnesami
Źródło: Materiały prasowe
d2q3ulx

W przypadku kuchennych tekstyliów nie jest najważniejszy ich wygląd ani materiał, z którego zostały wykonane. Grunt, aby zawsze były pod ręką, gotowe do użycia. I tu często pojawia się problem, bo wieszanie ręczników i ściereczek na metalowych czy plastikowych haczykach nie zawsze jest idealnym rozwiązaniem. Aby zamontować wieszaki, trzeba albo wiercić w ścianie, albo je na nią nakleić –. w tym drugim przypadku haczyk prawie zawsze po niedługim czasie malowniczo odpada wraz z kawałkami farby.

Wygodnym rozwiązaniem mogą być Stick ‘Em Magnetic Towels –. ręczniki z wszytymi magnesami. Dzięki temu wygodnemu i – teraz tak się wydaje – oczywistemu rozwiązaniu ręcznik można powiesić na lodówce, piekarniku, okapie, uchwycie szafki itp., czyli tam, gdzie jest on zwykle najbardziej potrzebny.

Jeden magnetyczny ręcznik kosztuje 1. dolarów, ale przy odrobinie chęci i zdolności można także wszyć magnesy do tych tekstyliów, które już mamy w domu.

Anna Paczuska

d2q3ulx

Podziel się opinią

Share
d2q3ulx
d2q3ulx
Więcej tematów