Przewidujemy co nas czeka w 2010 roku

Przewidujemy co nas czeka w 2010 roku

Przewidujemy co nas czeka w 2010 roku
Źródło zdjęć: © heise-online.pl
04.01.2010 14:38, aktualizacja: 04.01.2010 15:48

Wraz z wejściem w nowy rok postanowiliśmy pobawić się przez chwilę we wróżbitów i spróbować określić co zmieni się w świecie technologii w 2010 roku. Pod koniec roku wrócimy do naszych przewidywań i sprawdzimy, które z nich były trafione

Nasze przypuszczenia nie są całkowicie oderwane od rzeczywistości. Staraliśmy się opierać na obecnej sytuacji rynkowej w branży oraz na wiadomościach i plotkach, które docierają do nas od producentów lub po prostu krążą po Internecie.

Obraz
© (fot. IDG)

Część z przewidywanych zmian jest wręcz oczywista - jak to, że ceny połączenia z Internetem w Polsce będą maleć (w przeliczeniu na 1 Mb transferu). Jednakże niektóre z domniemanych przez nas zmian są obecnie w sferze czysto plotkarskiej. Przykładem może tutaj być popularyzacja tabletów lub obliczeń w chmurze.

Co waszym zdaniem czeka nas w nowym roku? Czy będziemy świadkami powstania rewolucyjnych produktów, takich jak np.: Windows 7, który naprawił błędy popełnione podczas tworzenia Visty? A może powstanie nowe globalne zjawisko, które zmieni nasz sposób patrzenia na świat, jak portale społecznościowe? Czekamy na wasze opinie i zapraszamy do galerii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (261)