"Promocja Podwojenie" w Orange

"Promocja Podwojenie" w Orange

"Promocja Podwojenie" w Orange
07.04.2008 16:18

Promocja Podwojenie to oferta umożliwiająca użytkownikom sieci Orange, korzystającym z ofert na kartę i ofert mix, uzyskanie promocyjnego doładowania konta, równego kwocie podstawowego doładowania.

_ Promocja Podwojenie _ to oferta umożliwiająca użytkownikom sieci Orange, korzystającym z ofert na kartę i ofert mix, uzyskanie promocyjnego doładowania konta, równego kwocie podstawowego doładowania.

Warunkiem skorzystania z promocji jest doładowanie konta kwotą: 5 zł, 25 zł, 50 zł lub 100 zł. Z promocji wyłączone są doładowania zakupione za punkty Profit, Przelew SMS, Doładuj Mix, doładowania pod numerem 880 oraz przyznane w ramach reklamacji.

Do każdego doładowania przyznawany jest bonus równy kwocie podstawowego doładowania. Bonus może być wykorzystany na krajowe połączenia głosowe i SMS-y w sieci Orange z wyłączeniem połączeń i SMS-ów na numery specjalne.

Doładowania należy dokonać w terminie obowiązywania promocji, czyli od 7. do 13. kwietnia. Łączna wartość doładowań, biorąca udział w promocji, nie może przekroczyć 500 zł dla jednego numeru.

Promocją objęte są wszystkie oferty na kartę oraz oferty Idea MIX, Jedna Idea Mix, Twój Mix, Nowy Twój Mix, Orange Music Mix, Abonament Limitowany, Nowy Mix dla Firm i Firma Mix.

Doładowania będzie można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.WP.PL.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)