Premiera pakietu Microsoft Office 2013 tuż za rogiem?

Premiera pakietu Microsoft Office 2013 tuż za rogiem?

Premiera pakietu Microsoft Office 2013 tuż za rogiem?
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl
16.07.2012 14:15

Jak donosi serwis USA Today – już za dwa dni odbędzie się konferencja prasowa Microsoftu, na której gigant z Redmond po raz pierwszy oficjalnie zaprezentuje nam najnowszą odsłonę pakietu biurowego ze swojej stajni – Office 2013. Nie obędzie się też bez omówienia jego najciekawszych (nowych) funkcji.

Gwoli przypomnienia –. Microsoft już jakiś czas temu udostępnił wybranym partnerom specjalną wersję Technical Preview kolejnego Office’a i ogłosił, że publiczna (a zatem dostępna także dla nas) beta nowego pakietu ujrzy światło dzienne już latem tego roku. Kilka (a właściwie to nawet kilkanaście) dni temu sieć obiegły plotki, że Consumer Preview Office’a 15 pojawi się w internecie już pod koniec tego miesiąca. Na razie nie uzyskaliśmy jednak żadnego przekonującego potwierdzenia tych doniesień.

Nie odnosi się też do nich w swoim artykule serwis USA Today, który –. nie powołując się na żadne źródła – informuje nas jedynie o rzekomej prezentacji najnowszej wersji pakietu na (dotychczas niezapowiedzianej) konferencji Microsoftu w przyszły poniedziałek (16.07). Ile w tym wszystkim prawdy – licho raczy wiedzieć. Póki co wiemy na pewno, że… nie wiemy prawie nic. No, może poza tym, że ostateczna wersja Office’a 2013 ukaże się na rynku pod koniec tego lub na początku przyszłego roku. Jak myślicie – bujda z tą konferencją?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)