Premiera Manga Studio 4

Premiera Manga Studio 4

17.11.2008 21:31, aktual.: 18.11.2008 08:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Smith Micro Software ogłosiła premierę Manga Studio Debut 4 i Manga Studio EX 4 w wersji dla Windows. Oba programy są wyspecjalizowanymi narzędziami do tworzenia i złożenia własnego komiksu od A do Z, ze szczególnym uwzględnieniem japońskiego stylu manga.

Obraz
© (fot.Smith Micro Software)

Firma Micro Software ogłosiła premierę Manga Studio Debut 4 i Manga Studio EX 4 w wersji dla Windows. Oba programy są wyspecjalizowanymi narzędziami do tworzenia i złożenia własnego komiksu od A do Z, ze szczególnym uwzględnieniem japońskiego stylu manga.
Manga Studio jest popularną aplikacją przeznaczoną dla rysowników komiksów, która oferuje wiele narzędzi i efektów specjalnych usprawniających pracę artysty. Nie są to programy dla osób które bez umiejętności rysowania chciałyby stworzyć własną mangę, ale narzędzia usprawniające rysowanie i złożenie komiksu w całość.

Wymagania sprzętowe wersji oznaczonych numerem 4, zarówno minimalne jak i rekomendowane, nie są duże. Program w obydwu wersjach ( Debut i EX ) zadowoli się systemem Windows XP/Vista, procesorem 500MHz/800Mhz ( XP/Vista ), oraz 256MB/512MB RAM ( XP/Vista ). Zalecana konfiguracja sprzętowa to procesor taktowany zegarem 1GHz/2GHz ( XP/Vista ) i 512MB/1GB pamięci RAM ( XP/Vista ).

Jak na razie firma Smith Micro Software nie udostępniła wersji demo nowych produktów. Cenę Manga Studio Debut 4 - http://my.smithmicro.com/win/manga/index.html ustalono na poziomie 50 USD, natomiast Manga Studio EX 4 - http://my.smithmicro.com/win/mangaex/index.html - na poziomie 300 USD.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)