Pralka z ekologiczną technologią Water Saver marki Mastercook

Pralka z ekologiczną technologią Water Saver marki Mastercook

Pralka z ekologiczną technologią Water Saver marki Mastercook
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.05.2012 12:08

Marka Mastercook wprowadza na rynek pralkę z technologią Water Saver - producent zapewnia, że dzięki niej zaoszczędzimy 2 000 litrów wody w ciągu roku, czyli ilość wystarczającą do tego, by nasza zmywarka przez 12 miesięcy pracowała bez pobrania kropli wody.

Tak dużą oszczędność wody ma gwarantować technologia Water Saver, zastosowana w najnowszej, ładowanej od góry, pralce marki Mastercook. Model posiada najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++, a do tego korzysta z wyjątkowo małej ilości wody –. średnio zaledwie 33 l w trakcie 1 cyklu. W porównaniu z tradycyjnymi pralkami o załadunku 6 kg w A klasie, pralka Water Saver pozwala zużyć aż 20% mniej wody oraz 30% mniej energii elektrycznej.
Najnowszą pralkę marki Mastercook wyposażono w praktyczny program do prania codziennego Opti A45min, dzięki któremu urządzenie pierze zabrudzoną odzież w trzy kwadranse. Opcja skrócenia czasu prania nawet o 40. to z kolei rozwiązanie pozwalające szybciej rozprawić się z czyszczeniem ubrań, jeśli nagle zmienią się rodzinne plany czy akurat przydarzy się coś niespodziewanego. Water Saver wyposażono w 22 programy prania, delikatne otwieranie drzwiczek bębna oraz dotykowy panel sterowania z dużym wyświetlaczem. Urządzenie posiada funkcję zapamiętywania najczęściej używanych programów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)