Piękny telefon jako sprzeciw wobec smartfonów

Piękny telefon jako sprzeciw wobec smartfonów
Źródło zdjęć: © Gizmodo

15.03.2011 11:23, aktual.: 16.03.2011 13:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Projektant Yves Behar miał już dość ekranów dotykowych, a na wzmiankę o wyższości jednego mobilnego systemu operacyjnego nad drugim dostawał mdłości na przemian z palpitacjami serca. Zaprojektował więc telefon, który robi tylko jedną rzecz - dzwoni. Ale robi ją dobrze i przy okazji wygląda szykownie. Przedstawiamy pierwszego ekskluzywnego dumbphone'a!

Projektant Yves Behar miał już dość ekranów dotykowych, a na wzmiankę o wyższości jednego mobilnego systemu operacyjnego nad drugim dostawał mdłości na przemian z szybszym biciem serca. Zaprojektował więc telefon, który robi tylko jedną rzecz - dzwoni. Ale robi ją dobrze i przy okazji wygląda szykownie. Przedstawiamy pierwszego ekskluzywnego dumbphone'a!

Behar dogadał się z firmą Aesir i producentami podzespołów szwajcarskich zegarków, sam zaprojektował interfejs i hardware. Tak powstał telefon +YvesBehar. Najwyraźniej drugie imię Behara nie brzmi "Skromny".

Telefon ma być niezwykle intuicyjny w użyciu i trwały. Metalowe elementy obudowy wykonano ze stali nierdzewnej i złota. Nic dziwnego, że cena cacka wynosi aż 7000 euro.

wydanie internetowe www.gizmodo.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)