Philips SmartPro Active wyczyści za ciebie podłogi

Philips SmartPro Active wyczyści za ciebie podłogi

Philips SmartPro Active wyczyści za ciebie podłogi
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
07.07.2015 09:50

Odkurzanie dla większości z nas nie należy do przyjemnych czynności domowych. Jednak chcąc mieszkać w czystym i zadbanym miejscu, dobrze wiemy, że należy regularnie odkurzać pomieszczenia. Jak się okazuje wcale nie musimy robić tego my! Odkurzaniem zajmie się odkurzacz automatyczny firmy Philips SmartPro FC8810 i FC8820.

288773062650968211
© (fot. mat. prasowy)

Odkurzanie dla większości z nas nie należy do przyjemnych czynności domowych. Jednak chcąc mieszkać w czystym i zadbanym miejscu, dobrze wiemy, że należy regularnie odkurzać pomieszczenia. Jak się okazuje wcale nie musimy robić tego my! Odkurzaniem zajmie się odkurzacz automatyczny firmy Philips SmartPro FC881. i FC8820.
Oba modele są wyposażone w system Smart Detection, czyli połączenie inteligentnych chipów: do 2. czujników, żyroskopu i akcelerometru, dzięki którym urządzenie skutecznie sprząta samodzielnie. Odkurzacze automatyczne poznają otoczenie i wybierają optymalną strategię czyszczenia, która umożliwia jak najszybsze posprzątanie domu.
Odkurzacze roboty firmy Philips są wyposażone w 6 czujników podczerwieni umożliwiających wykrywanie i unikanie przeszkód, takich jak ściany, lampy lub przewody, aby urządzenie mogło bezpiecznie wyczyścić podłogi. Gdy akumulator litowo-jonowy odkurzacza jest prawie wyczerpany automatycznie wraca do stacji dokującej, aby się naładować i przygotować się do następnego sprzątania. Zgodnie z informacją o producenta oba modele mogą pracować przez 12. minut.
Odkurzacze automatyczne wykrywają najbrudniejsze miejsca, aby lepiej je wyczyścić. Urządzenie zostało również wyposażone w trzystopniowy system czyszczenia z funkcją wycierania na sucho. Najpierw dwie długie szczotki zgarniają kurz i brud na drogę przemieszczania się odkurzacza automatycznego. Następnie otwór wlotowy zbiera kurz i brud dzięki silnikowi o mocy 14,8 V. Na koniec dodatkowa nakładka do wycierania na sucho, optymalizuje czyszczenie, zbierając z podłogi nawet najdrobniejszy kurz.

288773062651099283
© (fot. mat. prasowy)

Ponadto odkurzacz dopasowuje się do nierównej powierzchni podłóg. Dostępne są 4 tryby poruszania się odkurzacza w celu lepszego czyszczenia różnych miejsc. Model FC882. posiada również na wyposażeniu wirtualną ściana, która zapobiega przedostaniu się odkurzacza poza granice sprzątanego obszaru.

288773062651230355
© (fot. mat. prasowy)

W zestawie otrzymamy pilot zdalnego sterowania do obsługi odkurzacza z większej odległości, dzięki czemu nie musimy mieć go cały czas na oku. Nowe odkurzacze posiadają funkcję planowania tygodniowego, która umożliwia zaplanowanie sprzątania na cały tydzień. W dodatku, można ustawić inny czas na każdy dzień. Odkurzacz automatyczny uruchomi się nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu!

Producent informuje, że cena odkurzacza automatycznego SmartPro Active FC8810/0. wyniesie 1359 zł, natomiast za model FC8820/01 zapłacimy 1729 zł.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)