Philips AquaTrio - teraz sprzątanie podłóg to pikuś

Philips AquaTrio - teraz sprzątanie podłóg to pikuś
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.01.2012 11:09, aktual.: 29.03.2012 10:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Philips prezentuje nowe urządzenie AquaTrio, które jednocześnie odkurza, myje i suszy twarde podłogi, co pozwala zaoszczędzić do 50% czasu i nakładu pracy. Szybkoobrotowe szczotki z mikrofibry dokładnie usuwają brud, plamy i rozlane płyny za jednym pociągnięciem, zapewniając doskonałe rezultaty.

Dzięki technologii Triple-Acceleration urządzenie wykonuje jednoczesne trzy czynności: –. Odkurzanie cykloniczne — skuteczne zasysanie kurzu i luźnych cząsteczek brudu – Mycie mopem — pierwsza szczotka, obracając się, skutecznie usuwa plamy i rozlane płyny – Suszenie — druga szczotka, obracając się, wchłania pozostałą wodę, skracając jednocześnie czas suszenia. Philips AquaTrio to urządzenie, którego nie trzeba czyścić po każdym użyciu, ponieważ robi to samo. Wystarczy je ustawić na specjalnie opracowanej podstawce do spłukiwania, wlać filiżankę wody z kranu i włączyć na kilka sekund.

Urządzenie może pracować z ciepłą i zimną wodą, a także z użyciem detergentów czyszczących lub bez nich. Co ważne, możemy używać dowolnego, dostępnego na rynku detergentu lub płynu konserwującego drewno. Philips AquaTrio wyposażono w dwa, niezależne zbiorniki na wodę –. jeden na wodę czystą, drugi na wodę brudną. Jednorazowe napełnienie zbiornika wystarczy na wysprzątanie 60 metrów kwadratowych podłóg. Urządzenie może czyścić podłogi drewniane, parkiety, podłogi laminowane, winylowe, ceramiczne, wykonane z naturalnego kamienia i temu podobne.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Delikatne szczotki o dużej mocy wykonane z mikrofibry wirują z prędkością 6700 obr./min. Skutecznie usuwają wszelkie zabrudzenia dzięki przystosowywaniu się do różnych kształtów podłogi i czyszczeniu także szczelin. Szczotki czyszczą się same podczas pracy dzięki stałemu płukaniu czystą wodą oraz siłom odśrodkowym, które spychają brud i wodę zbieraną z podłogi z włókien do zbiornika na brudną wodę. Aby uzyskać optymalną wydajność czyszczenia, należy wymieniać szczotki AquaTrio co 6 miesięcy. Rekomendowana cena detaliczna wynosi 2039 PLN

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)