Pendrive - otwieracz do butelek

Pendrive - otwieracz do butelek

Pendrive - otwieracz do butelek
Źródło zdjęć: © Platinet
02.12.2010 13:54

Firma Platinet wprowadziła do oferty pendrive w kształcie otwieracza do butelek. Do pendrive’a dołączone jest oprogramowanie Eego, które umożliwia pisanie i wysyłanie wiadomości SMS oraz robienie kopii zapasowej danych, znajdujących się w pamięci

Oprogramowanie Eego pozwala również zarządzać kontaktami i przechowywać dane, takie jak adresy, maile, strony WWW czy numery telefonów. Eego posiada również kalendarz i organizer, zegar oraz radio i program do odtwarzania muzyki. Oprogramowanie umożliwia także przeglądanie prognozy pogody, map, ulubionych stron internetowych, dokumentów oraz zdjęć. Zawiera przelicznik walut oraz bezpośredni dostęp do Skype, Twittera oraz wielu popularnych gier. Dostęp do oprogramowania i danych w nim zawartych (loginy i hasła do poczty, kontakty, terminarz itp.) może być zabezpieczony szyfrowaniem AES. Funkcjonalność programu można rozszerzyć przez użyteczne widgety.

Obraz
© (fot. Platinet)

Pendrive można przypiąć do breloka, kluczy czy też smyczy. Dzięki pracy w standardzie Plug and Play pamięć jest automatycznie wykrywana przez komputery wyposażone w porty USB bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników.

Sugerowana cena tego gadżetu to 39,90 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)