PayU uruchamia doładowania komórek na Facebooku

PayU uruchamia doładowania komórek na Facebooku

PayU uruchamia doładowania komórek na Facebooku
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.05.2012 09:39

W serwisie Facebook działa nowa aplikacja - PayU Doładowania. Można dzięki niej doładować sobie lub znajomym telefon na kartę w sieciach: 36,6, Heyah, Mixplus, Play, Orange, Simplus, Sami Swoi lub Tak Tak. Operatorem technologicznym usługi jest PayU.

Doładowanie telefonu można kupić logując się do swojego konta w serwisie Facebook i wchodząc w aplikację _ PayU Doładowania _. Po wskazaniu operatora i uzupełnieniu numeru zasilanego telefonu oraz kwoty użytkownik wybiera najwygodniejszą dla siebie formę płatności.

Aby ułatwić doładowania wszystkim użytkownikom Facebooka udostępnione zostały płatności z 20 banków oraz kontem PayU. Każdy znajdzie więc najlepszą dla siebie i sprawdzoną metodę.

Po wyborze sposobu płatności nastąpi przekierowanie do strony banku, gdzie wszystkie dane potrzebne do wykonania doładowania będą już uzupełnione.

Podany numer telefonu zostanie doładowany wskazaną kwotą w ciągu kilku minut. Minimalne zasilenie konta to 5 zł. Warunkiem skorzystania z aplikacji jest polubienie FanPage’a PayU na Facebooku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)