Panasonic Viera z 5-letnią gwarancją

Panasonic Viera z 5‑letnią gwarancją

Panasonic Viera z 5-letnią gwarancją
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.09.2011 16:27

Firma Panasonic bezpłatnie przedłużyła gwarancję do 5 lat, na wszystkie nowe telewizory z wybranych serii Viera.

Jak skorzystać z promocji? Aby bezpłatnie przedłużyć gwarancję na telewizor Viera ze standardowych 2 do 5 lat, należy przy zakupie wybranego modelu telewizora Viera NeoPlasma lub Viera LED z linii produktowej 201. (dotyczy serii: VT30 GT30 ST30 G30 DT35 DT30 E30), pomiędzy 19 września 2011 a 31 stycznia 2012, zarejestrować zakupiony sprzęt na stronie internetowej www.5latgwarancji.panasonic.pl w ciągu 30 dni od chwili zakupu (nie później, niż do 14.02.2012).

Po rejestracji, każdy kupujący otrzyma certyfikat w formacie PDF, który należy zapisać w komputerze, a następnie wydrukować i zachować wraz z dowodem zakupu telewizora –. będzie on niezbędny do przeprowadzenia ewentualnej naprawy gwarancyjnej w serwisie.

Dodatkowo, Panasonic przygotował dla klientów 10. bonów podarunkowych na sprzęt Panasonic, do wykorzystania w firmowym sklepie internetowym. Można zyskać nawet 3000 zł, wystarczy polecić minimum 3 znajomym zakup telewizora Panasonic Viera. Im więcej osób skorzysta z rekomendacji i kupi telewizor Panasonic Viera objęty promocją, tym pewniejsze znalezienie się wśród grona zwycięzców. Pełen regulamin promocji oraz lista modeli objętych programem gwarancyjnym znajduje się na stronie: www.5latgwarancji.panasonic.pl.

Dla 10. osób, które najskuteczniej polecą telewizory Viera w konkursie, przygotowano:

- dla pierwszych 10 osób - bony o wartości 3000 PLN
- dla kolejnych 20 osób - bony o wartości 1500 PLN
- dla pozostałych 7. osób - bony o wartości 300 PLN

Telewizory z linii Viera

Obraz:
Filtr wysokokontrastowy ma sprawić, że czerń będzie głęboka, nawet w jasno oświetlonym pomieszczeniu.

Kolory:
Wierne odwzorowanie kolorów zostało potwierdzone certyfikatem THX, zarówno w zakresie 2D, jak i 3D.

Płynność:
Jeśli wierzyć producentowi, zastosowane luminofory reagują trzykrotnie szybciej niż te wykorzystywane w konwencjonalnych telewizorach plazmowych. Pozwala to zredukować do minimum zjawisko poświaty i uzyskać ostre krawędzie wyświetlanych obiektów. Panasonic zapewnia też, że obraz w 3. pozostaje płynny, bez rozmycia i pozbawiony zjawiska przesłuchu.

Funkcje sieciowe:
Telewizor umożliwia prowadzenie rozmów za pośrednictwem Skype'a, dodawanie wpisów na Facebooku, a nawet przeglądanie internetu, korzystanie z wirtualnej wypożyczalni filmów (VOD – wideo na życzenie) czy granie w gry. Ponadto usługa Smart TV Viera umożliwia przeglądanie plików multimedialnych poprzez domową sieć, a nawet współpracę telewizora ze smartfonem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)