Okrągła kabina prysznicowa Idiha Design

Okrągła kabina prysznicowa Idiha Design

Okrągła kabina prysznicowa Idiha Design
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl
21.05.2012 10:56

Poranek to nie najlepszy czas na wymachiwanie głowicą prysznicową w celu orzeźwienia, a wiele osób nie lubi, gdy woda po prostu leci im na głowę. Zupełnie innych doznań prysznicowych dostarcza Loop (Pętla).

Designerska kabina (?) prysznicowa obmywa ciało z każdej strony, także od dołu. Innymi słowy, i myje, i podmywa! Inne atrakcje to możliwość regulowania strumieni wody oraz nastrojowe oświetlenie.

Oprócz niesamowitego wyglądu i gwarancji doczyszczenia każdego zakamarka ciała, Loop ma same minusy. Cena dostępna jest na zapytanie, co nie rokuje najlepiej. Ponadto łatwo zauważyć, że na taki prysznic trzeba by poświęcić całą łazienkę albo zamontować go na zewnątrz, co zresztą jest jego przeznaczeniem.

Loop to przedstawiciel segmentu „luksusowych pryszniców do korzystania na dworze”, czyli kategorii urządzeń, z którą my, zwykli śmiertelnicy rzadko mamy do czynienia. Inaczej sprawa ma się z osobami dysponującymi luksusowymi domkami nad brzegiem jeziora, rzeki czy morza –. oni muszą się jakoś obmyć po wyjściu z wody.

Loop został zaprojektowany przez Diego Granesego dla marki Idiha.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)