Obejrzyj pogrzeb Michaela Jacksona w Sieci

Obejrzyj pogrzeb Michaela Jacksona w Sieci

Obejrzyj pogrzeb Michaela Jacksona w Sieci
Źródło zdjęć: © bing.com
07.07.2009 16:30, aktualizacja: 08.07.2009 10:10

Według amerykańskiej policji do Staples Center w Los Angeles przyjedzie dziś ponad 250 tys. osób, które wspólnie pożegnają Michaela Jacksona. W naszym serwisie będziecie mogli obejrzeć wydarzenie na żywo. Podajemy również listę alternatywnych witryn oferujących transmisję strumieniową.

Śmierć Michaela Jacksona była jednym z najważniejszych wydarzeń ostatnich lat. Dzisiejszy pogrzeb Króla Popu na cmentarzu Forest Lawn w Los Angeles wzbudza wielkie emocje na całym świecie. Amerykańska policja szacuje, że pod Staples Center przyjedzie dziś ponad 25. tys. osób, które będą chciały wspólnie pożegnać gwiazdora.

Po śmierci Króla Popu wiele serwisów informacyjnych zanotowało przeciążenie, które uniemożliwiło im normalne funkcjonowanie. Natychmiast pojawiły się również niebezpieczne wiadomości spamowe i wirusy związane z hasłem "Michael Jackson"

Dzisiejszy pogrzeb gwiazdora muzyki pop to ważne wydarzenie dla mediów internetowych. Jeszcze nigdy tak wiele serwisów informacyjnych, społecznościowych oraz blogowych nie zapowiedziało własnych wideo-transmisji strumieniowych z jednego wydarzenia. Można przypuszczać, że już za kilka godzin fani zmarłego będą w Sieci wspólnie przeżywać tragiczne odejście Króla Popu.

Kiedy?

Pogrzeb Michaela Jacksona został zaplanowany na 8.0. rano w Los Angeles. Według czasu polskiego wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00. Media rozpoczną relację wcześniej. Jeśli chcecie obejrzeć wydarzenie w Sieci, powinniście zacząć ustawiać się w kolejce osób oczekujących na transmisję strumieniową - unikniecie wtedy problemów z połączeniem w najważniejszym momencie.

Gdzie? Kto?

Staples Center w Los Angeles. Ponad 1. tysięcy osób zdobyło bilety podczas publicznej loterii - 11 tys. osób bezpośrednio do Staples Center i kolejne 6,5 tys. do znajdującego się niedaleko Nokia Theater. Na pogrzebie oprócz rodziny pojawią się m.in. Ron Boyd (przyjaciel rodziny), Kobe Bryant, Mariah Carey, Andrae Crouch Choir, Berry Gordy, Jennifer Hudson, Shaheen Jafargholi (finalista brytyjskiego "Mam Talent"), Magic Johnson, Martin Luther King III, Bernice A. King, John Mayer, Lionel Richie, Smokey Robinson, Rev. Al Sharpton, Brooke Shields, Pastor Lucious Smith (przyjaciel rodziny), Usher i Stevie Wonder.

Obejrzyj w Sieci

Pogrzeb będzie można obejrzeć na żywo w Sieci za pomocą zachodnich serwisów informacyjnych, m.in. Fox (poprzez Hulu), ABCNews, BBC World News, New York Times czy CNN ( relacja na żywo we współpracy z Facebookiem - konieczna rejestracja w serwisie społecznościowym ). Transmisję zapewnią również CBSNews (WebTvHub, uStream czy CBS), MySpace oraz MSNBC. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z aplikacji p2. - tutaj pomocne mogą być np. TVUPlayer czy SopCast.

Internauci donoszą, że tylko CNN, Fox, CBS, USA Today i MySpace będą mogły wejść do Staples Center.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)