Nowy multicooker Panasonic

Nowy multicooker Panasonic

Nowy multicooker Panasonic
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.03.2015 15:45

Panasonic wprowadził do oferty nowy model multicookera. SR-TMX530 to produkt dla osób, dbających o właściwe odżywianie, w tym wegetarian. Wystarczy włożyć do urządzenia składniki, zamknąć pokrywę, dokonać wyboru programu, a urządzenie samo wykona całą pracę za nas. Potrafi gotować, smażyć, dusić, piec, zapiekać i gotować na parze.

Urządzenie oferuje możliwość ręcznego nastawiania czasu przygotowania, przesuwając start gotowania do 2. godzin. Multicooker utrzyma także ugotowane danie w cieple nawet przez 12 godzin albo ponownie je podgrzeje.

Duży i przejrzysty wyświetlacz powinien umożliwić wygodny wybór trybów, ustawienia czasu oraz kontrolę procesu przygotowania posiłku. Urządzenie nie sprawi również kłopotów przy czyszczeniu –. wzmocnione dno i nieprzywieralna powierzchnia zapobiegają przypalaniu pokarmów, a misę urządzenia wystarczy wytrzeć wilgotną gąbką i wypłukać wodą. Można również skorzystać z programu Czyszczenie, który usunie zapach i zanieczyszczenia nawet po gotowaniu bardzo aromatycznych dań.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)