Nowy firmware dla iPhone'a 3G - wciąż z problemem

Nowy firmware dla iPhone'a 3G - wciąż z problemem
Źródło zdjęć: © Apple

19.08.2008 16:00, aktual.: 19.08.2008 16:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Koncern Apple udostępnił wczoraj nową wersję oprogramowania dla telefonów iPhone oznaczoną numerem 2.0.2. Jednak z pierwszych raportów opublikowanych przez użytkowników na forum firmy z Cupertino wynika, że problem z połączeniami w iPhone 3G nadal nie został rozwiązany.

Poprzednia wersja iPhone Software nie dość, że nie rozwiązywała problemu w nowym telefonie Apple'a, to w dodatku powodowała inne błędy. Użytkownicy wyczekujący naprawy problemu z połączeniami w iPhone 3G - http://www.pcworld.pl/news/162775/iphone.3g.ma.problemy.z....3g..html są mocno zawiedzeni nową wersją oprogramowania. "Właśnie skończyłem pobierać nowe oprogramowanie 2.0.2 i nie widzę żadnej różnicy" pisze użytkownik jay25cent. Takie i podobne opinie przeczytać można na oficjalnym forum Apple'a - http://discussions.apple.com/thread.jspa?threadid=1662678&tstart=0.

Problem z telefonami iPhone 3G został zgłoszony przez użytkowników zaraz po premierze. Przez oficjalne forum Apple'a przewinęło się około 2 tysięcy wypowiedzi dotyczących usterki w urządzeniu. Niestety, ani poprzednia wersja oprogramowania 2.0.1 oraz najaktualniejsza nie rozwiązały problemu.

Oprogramowanie iPhone Software 2.0.2 pobrać można po podłączeniu urządzenia do komputera i uruchomieniu modułu aktualizacji w programie iTunes.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)