Nowe telewizory Sony Bravia na rok 2013

Nowe telewizory Sony Bravia na rok 2013

Nowe telewizory Sony Bravia na rok 2013
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.04.2013 11:21, aktualizacja: 22.04.2013 13:47

Sony wprowadza na rynek nowe modele telewizorów Bravia przeznaczone na rok 2013. W polskich sklepach pojawią się multimedialne modele KDL-W805, KDL-W650 i KDL-W600, a także modele z serii KDL-W905, wykorzystujące nowatorską technologię TRILUMINOS Display. Nowością w tegorocznych telewizorach Sony jest technologia NFC, dzięki której można szybko wyświetlić na telewizorze wszystko, co widzimy na ekranie smartfona.

W ofercie na rok 201. po raz pierwszy zastosowano system TRILUMINOS Display, dostępny w modelu W905. Rozwiązanie to odpowiada za płynne przejścia tonalne i wyświetlanie żywych kolorów, nawet trudnych do zreprodukowania odcieni czerwieni, błękitu i zieleni. Telewizor W905 wyświetla dzięki temu znacznie szerszy zakres barw.

Model W90. charakteryzuje się również specjalną konstrukcją głośnika z długim, 120-centymetrowym kanałem akustycznym, który konstruktorzy zręcznie ukryli za ekranem. Nowe głośniki wyróżniają się lepszym basem i lepszymi dźwiękami z dolnej części pasma. Za przetwarzanie obrazu odpowiada procesor X-Reality PRO i technologia Motionflow XR, której zadaniem jest poprawa płynności ruchu. Wszystkie modele telewizorów BRAVIA z serii W zostały wyposażone w podświetlenie LED i moduły Wi-Fi.

Wszystkie nowe telewizory Sony posiadają funkcję duplikacji ekranu przez łącze Wi-Fi, natomiast model W805. dostarczany z pilotem NFC, pozwala na użycie pełni możliwości funkcji One-touch (jedno dotknięcie). Wszystkie trzy serie umożliwiają ponadto przewodowe kopiowanie zawartości ekranu z wykorzystaniem standardu MHL.

Platforma Sony Entertainment Network umożliwia dostęp do takich jak YouTube, Twitter, Skype czy Facebook.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)