Nowe telewizory Sony Bravia na rok 2013

Nowe telewizory Sony Bravia na rok 201322.04.2013 11:21
Nowe telewizory Sony Bravia na rok 2013
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Sony wprowadza na rynek nowe modele telewizorów Bravia przeznaczone na rok 2013. W polskich sklepach pojawią się multimedialne modele KDL-W805, KDL-W650 i KDL-W600, a także modele z serii KDL-W905, wykorzystujące nowatorską technologię TRILUMINOS Display. Nowością w tegorocznych telewizorach Sony jest technologia NFC, dzięki której można szybko wyświetlić na telewizorze wszystko, co widzimy na ekranie smartfona.

W ofercie na rok 201. po raz pierwszy zastosowano system TRILUMINOS Display, dostępny w modelu W905. Rozwiązanie to odpowiada za płynne przejścia tonalne i wyświetlanie żywych kolorów, nawet trudnych do zreprodukowania odcieni czerwieni, błękitu i zieleni. Telewizor W905 wyświetla dzięki temu znacznie szerszy zakres barw.

Model W90. charakteryzuje się również specjalną konstrukcją głośnika z długim, 120-centymetrowym kanałem akustycznym, który konstruktorzy zręcznie ukryli za ekranem. Nowe głośniki wyróżniają się lepszym basem i lepszymi dźwiękami z dolnej części pasma. Za przetwarzanie obrazu odpowiada procesor X-Reality PRO i technologia Motionflow XR, której zadaniem jest poprawa płynności ruchu. Wszystkie modele telewizorów BRAVIA z serii W zostały wyposażone w podświetlenie LED i moduły Wi-Fi.

Wszystkie nowe telewizory Sony posiadają funkcję duplikacji ekranu przez łącze Wi-Fi, natomiast model W805. dostarczany z pilotem NFC, pozwala na użycie pełni możliwości funkcji One-touch (jedno dotknięcie). Wszystkie trzy serie umożliwiają ponadto przewodowe kopiowanie zawartości ekranu z wykorzystaniem standardu MHL.

Platforma Sony Entertainment Network umożliwia dostęp do takich jak YouTube, Twitter, Skype czy Facebook.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)