Nowe słuchawki JBL z technologią JBL Pure Bass

Nowe słuchawki JBL z technologią JBL Pure Bass
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

04.03.2013 14:25, aktual.: 04.03.2013 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Harman wprowadził na rynek nową linię słuchawek JBL. Linia 4 typów słuchawek obejmuje modele nauszne i wokółuszne, które wyposażono w technologię JBL Pure Bass i ruchome nausznice. Każdy model słuchawek można kupić także w wersji z wbudowanym mikrofonem i możliwością sterowania produktami Apple.

Słuchawki nauszne J5. i J55i, a także wokółuszne J88 i J88i dzięki technologii JBL Pure Bass mają reprodukować czysty i intensywny bas, który nie ulega sztucznym wzmocnieniom. Dodatkowo, model nauszny J55 i wokółuszny J88 wyposażono w muszle obracane do 180 stopni - dzięki czemu użytkownicy mogą włączyć się do rozmowy, po prostu obracając nausznicę, bez konieczności wyłączania muzyki.

Przewody zastosowane w każdym modelu słuchawek JBL są płaskie, wykonane z cienkiego, gumowanego materiału, który nie plącze się. Dodatkowo, mały pierścień osadzony na standardowej wtyczce 3,5 zapewnia, że wszystkie słuchawki JBL pasują do gniazda słuchawkowego popularnych smartfonów.

Słuchawki nauszne JBL J5. i J55i, w których zamontowano przetworniki (1 5/8”) , występują w trzech wariantach kolorystycznych (czarny, biały lub pomarańczowo-biały), ich poduszki są zrobione ze skóry, a nausznice można odchylać. Odpinany kabel ma mechanizm blokady, a do słuchawek dołączono wyściełane etui. Model J55i wyposażono także w mikrofon i trzy przyciski do sterowania produktami Apple. Sugerowana cena detaliczna JBL J55 to 319 zł, natomiast JBL J55i 419 zł.

Słuchawki wokółuszne JBL J8. i J88i wyposażono w 2-calowe przetworniki . Są dostępne w trzech kolorach (czarny, biały i pomarańczowo-biały), a poduszki są wykonane ze skóry. Słuchawki mają obracane nausznice, mechanizm blokady odpinanego kabla i wyściełane etui. Model J88i posiada także pilot zdalnego sterowania urządzeniami Apple z trzema przyciskami i mikrofonem. Sugerowana cena detaliczna JBL J88 to 529 zł, natomiast JBL J88i 629 zł.

Słuchawki dokanałowe JBL J22. J22i, J33 oraz J33i mają w komplecie trzy rozmiary wkładek silikonowych, a J33 i J33i posiadają także wkładki z pianki Comply, by zapewnić wygodne i szczelne dopasowanie do ucha. Modele dokanałowe oferowane są w kolorze czarnym i białym, mają również etui.

Słuchawki dokanałowe JBL J2. i J22i wyróżnia metalowy pierścień na obudowie. Płaski kabel jest chroniony grubą elastyczną osłonką w miejscu łączenia z obudową słuchawek. Model J22i posiada także pilot zdalnego sterowania urządzeniami Apple z trzema przyciskami i mikrofonem. Sugerowana cena detaliczna JBL J22 to 169 zł, natomiast JBL J22i kosztują 239 zł.

JBL J3. i J33i mają niklowane przetworniki. Osłonka na kabel zastosowana w miejscu łączenia się kabla z obudową minimalizuje zużycie kabla, a także utrzymuje kabel blisko ciała użytkownika, jednocześnie nie opierając go o ucho. Sugerowana cena detaliczna JBL J22 to 239 zł, natomiast JBL J22i kosztują 319 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także