Nowe płyty gazowe Samsunga

Nowe płyty gazowe Samsunga09.12.2011 12:18
Nowe płyty gazowe Samsunga
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Samsung wzbogacił swoją ofertę urządzeń do zabudowy o trzy płyty gazowe. Nowe modele to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania.

Nowe płyty gazowe Samsung to także więcej przestrzeni do gotowania oraz wygodne ułożenie palników. Model GN7A2IFXD to pięciopalnikowa płyta o szerokości 7. cm z praktycznym ustawieniem palników. Ich położenie zostało zaprojektowane tak, aby zwiększyć przestrzeń na naczynia oraz ułatwić gotowanie. Główny palnik został umiejscowiony po lewej stronie, dzięki czemu uzyskano większą przestrzeń na pozostałe naczynia. Obok znajdują się dwa średnie palniki i jeden z tzw. potrójną koroną, która powinna zapewnić maksymalizację ciepła i szybsze podgrzewanie. Tylny, prawy palnik błyskawiczny, ze względu na sporą odległość od palnika głównego, umożliwia przygotowywanie potrawy w dużym naczyniu w tym samym czasie. Taki układ, w przeciwieństwie do centralnego ustawienia, daje użytkownikowi większą swobodę podczas przyrządzania posiłków. Płyta wyposażona jest również w specjalną nakładkę na wok.

Płyty Samsung GN642FDXD i GN641FDXD zostały wykonane ze stali nierdzewnej i wyposażone w 4 palniki ułożone w karo. Pierwszy z nich posiada ruszty żeliwne, drugi emaliowane. Wszystkie modele mają zapalarkę w pokrętle oraz zabezpieczenie przeciwwypływowe w postaci czujnika, który automatycznie odcina dopływ gazu w przypadku wykrycia nieszczelności.

288772355323672723
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Sugerowane ceny detaliczne:
Model GN7A2IFXD – 1 499 zł
Model GN642FDXD – 999 zł
Model GN641FDXD – 799 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)