Nowe odporne aparaty marki Nikon

Nowe odporne aparaty marki Nikon

Nowe odporne aparaty marki Nikon
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
14.02.2014 08:04

Nikon ogłosił premierę dwóch wytrzymałych aparatów kompaktowych z serii Coolpix. Model AW120 – wodoszczelny do głębokości 18 m, odporny na upadki z wysokości 2 m i temperatury do –10°C oraz wyposażony w matrycę o rozdzielczości 16 mln pikseli i 5-krotny zoom optyczny oraz łatwy i wygodny w obsłudze Coolpix S32 z matrycą o rozdzielczości 13 mln pikseli.

Coolpix S32 to propozycja dla osób aktywnie spędzających czas w rodzinnym gronie. Aparat wyróżnia się solidną, a zarazem ergonomiczną konstrukcją, zapewniając wygodną obsługę zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Symetrycznie rozłożone przyciski jednofunkcyjne, umożliwiają szybkie fotografowanie i kręcenie filmów, a jasne i kolorowe menu pozwala na intuicyjne korzystanie z kreatywnych funkcji aparatu, m.in. filtrów efektowych.

Wytrzymała obudowa skutecznie chroni wnętrze aparatu przed działaniem kurzu, piasku, zalaniem do głębokości 1. m oraz upadkiem z wysokości do 1,5 m.

Coolpix S3. będzie oferowany jako zestaw z neoprenowym plecakiem. Dostępne kolory aparatów: biały, niebieski, różowy i żółty.

Źródło: Informacja prasowa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)