Nowe głośniki Roth z serii Audio Oli

Nowe głośniki Roth z serii Audio Oli

Nowe głośniki Roth z serii Audio Oli
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.09.2011 12:17, aktualizacja: 20.09.2011 16:33

Począwszy od mierzących blisko 130cm kolumn Oli 50, kończąc na 20-centymetrowych Oli 10 możesz być pewny, że otrzymujesz bardzo dobry sprzęt. Ponadto jest on solidnie wykonany - winylowa okleina, precyzyjne spasowanie płyt MDF, lakier piano na wysoki połysk, wreszcie elegancki cokół z regulowanymi kolcami.

Małe pomieszczenia – do 20 metrów kwadratowych:
Nie posiadasz dużego pomieszczenia, ale chciałbyś słuchać także muzyki w jakości hi-fi na swoim kinie domowym? Już 20-centymetrowe kolumny Oli 2. spełnią Twoje wymagania. Uchwyty ścienne otrzymasz w komplecie. Nie wyobrażasz sobie kina domowego bez stereo? Zwróć uwagę na najbardziej kompaktowe na rynku kolumny podłogowe Oli 30 – mierzą tylko 87cm wysokości i 25cm szerokości! Szukasz taniego rozwiązania? To najmniejszy model Oli 10 – małe kolumny o dużym brzmieniu wyposażone w głośniki z najdroższych modeli.

Duże pomieszczenia – od 20 do 40 metrów kwadratowych:
Pomieszczenia o średniej wielkości to dobre miejsce na postawienie kolumn podłogowych Oli 40. Są zaprojektowane specjalnie do odtwarzania muzyki, przygotowane do współpracy z wysokiej klasy wzmacniaczami hi-fi.

Szukasz mocnych wrażeń? Uwielbiasz oglądać koncerty na żywo? To właśnie dla Ciebie powstał 130-centymetrowy model Oli 5. o wadze 60kg! Polecamy używać go z sejsmografem!

Jakość Roth Audio
Dobrze grająca kolumna musi być ciężka, czyli solidnie wygłuszona. Stąd Roth stosuje własną technologię wygłuszenia DALtech z matami bitumicznymi, które zwykle stosowane są w znacznie droższych konstrukcjach. W efekcie kolumny wyróżniają się głębokim i zróżnicowanym basem bez zniekształceń.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)