Nowe drukarki laserowe Samsung

Strona głównaNowe drukarki laserowe Samsung
12.04.2010 12:50
Nowe drukarki laserowe Samsung

Samsung zaprezentował dwie laserowe drukarki monochromatyczne. Modele ML-1660 i ML-1665 oferują użytkownikom możliwość intuicyjnego drukowania dzięki zastosowaniu funkcji "one touch"

*Intuicyjne drukowanie *
Podczas gdy opracowywane w laboratoriach rozwiązania technologiczne są coraz bardziej skomplikowane i oferują coraz więcej opcji, klienci szukają możliwości intuicyjnej obsługi urządzeń. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Samsung wyposażył nowe drukarki ML-166. i ML-1665 w liczne uruchamiane intuicyjnie funkcje. Na przykład, przycisk Print Screen pozwala jednym dotknięciem szybko i łatwo drukować to, co w danej chwili znajduje się na ekranie komputera.

Drukarki są kompatybilne z aplikacją AnyWeb Print. Dzięki temu użytkownicy mogą wybierać i przenosić dowolne treści ze stron internetowych do nowego dokumentu, który mogą zapisać lub wydrukować. Takie rozwiązanie to oszczędność czasu oraz materiałów eksploatacyjnych takich jak papier i toner.

288759912098773139
Źródło zdjęć: © (fot. Samsung)

Dodatkowo, w nowych drukarkach Samsung przycisk uruchamiający urządzenie znajduje się na jego froncie, a nie z tyłu, jak w dotychczasowych modelach. Dzięki temu włączanie i wyłączanie drukarki jest niezwykle wygodne.

Kompaktowy design
Nowe drukarki Samsunga są najmniejsze na rynku. Oprócz rozmiarów urządzenia wyróżnia je także opływowy kształt oraz stylowe, lśniące wykończenie w kolorze czarnym. Konstrukcja pokrywy podajnika wyjściowego zapewnia jego aerodynamiczny wygląd oraz pomaga zminimalizować poziom hałasu.

Drukarki ML-1660 i ML-1665 drukują z prędkością 16 stron na minutę, czas wydruku pierwszej strony wynosi 8,5 sekundy. Wydajność wkładów drukujących oferowanych do nowych drukarek wynosi ok. 1500 stron.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)