Nowe drukarki laserowe Samsung

Nowe drukarki laserowe Samsung

12.04.2010 12:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung zaprezentował dwie laserowe drukarki monochromatyczne. Modele ML-1660 i ML-1665 oferują użytkownikom możliwość intuicyjnego drukowania dzięki zastosowaniu funkcji "one touch"

*Intuicyjne drukowanie *
Podczas gdy opracowywane w laboratoriach rozwiązania technologiczne są coraz bardziej skomplikowane i oferują coraz więcej opcji, klienci szukają możliwości intuicyjnej obsługi urządzeń. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Samsung wyposażył nowe drukarki ML-166. i ML-1665 w liczne uruchamiane intuicyjnie funkcje. Na przykład, przycisk Print Screen pozwala jednym dotknięciem szybko i łatwo drukować to, co w danej chwili znajduje się na ekranie komputera.

Drukarki są kompatybilne z aplikacją AnyWeb Print. Dzięki temu użytkownicy mogą wybierać i przenosić dowolne treści ze stron internetowych do nowego dokumentu, który mogą zapisać lub wydrukować. Takie rozwiązanie to oszczędność czasu oraz materiałów eksploatacyjnych takich jak papier i toner.

Obraz
© (fot. Samsung)

Dodatkowo, w nowych drukarkach Samsung przycisk uruchamiający urządzenie znajduje się na jego froncie, a nie z tyłu, jak w dotychczasowych modelach. Dzięki temu włączanie i wyłączanie drukarki jest niezwykle wygodne.

Kompaktowy design
Nowe drukarki Samsunga są najmniejsze na rynku. Oprócz rozmiarów urządzenia wyróżnia je także opływowy kształt oraz stylowe, lśniące wykończenie w kolorze czarnym. Konstrukcja pokrywy podajnika wyjściowego zapewnia jego aerodynamiczny wygląd oraz pomaga zminimalizować poziom hałasu.

Drukarki ML-1660 i ML-1665 drukują z prędkością 16 stron na minutę, czas wydruku pierwszej strony wynosi 8,5 sekundy. Wydajność wkładów drukujących oferowanych do nowych drukarek wynosi ok. 1500 stron.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także