Nowa seria tabletów Samsung Galaxy Tab 4

Nowa seria tabletów Samsung Galaxy Tab 415.05.2014 13:21
Nowa seria tabletów Samsung Galaxy Tab 4
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Najnowsza generacja tabletów Galaxy to przede wszystkim multimedialna rozrywka dla całej rodziny. Tablety Tab4 dostępne będą w wymiarach 10.1, 8 i 7 cali. Urządzenia wyposażono w wyświetlacze o rozdzielczości 1280x800 (WXGA) w formacie 16:10.

Wszystkie tablety wyposażono w czterordzeniowe procesory taktowane z częstotliwością 1,2 GHz, a model 7-calowy w wersji LTE w procesor 1,4 GHz. Pamięć RAM w każdym modelu to 1,5 GB, a pamięć wewnętrzna to 1. GB (w modelu 7” 8 lub 16). Zainstalowany system operacyjny to Android w wersji 4.4 KitKat.

Wszystkie nowe modele wyposażone są w moduły łączności bezprzewodowej Wi-Fi, Bluetooth oraz w łączność 3. i LTE. Na wyposażeniu nie zabrakło modułu GPS i Glonass, czy prostych kamerek: główna 3 Mpx i frontowa 1,3 Mpx.

Na tabletach serii Tab4 zainstalowana jest przeglądarka plików typu Office - HancomViewer oraz instalator pełnych wersji biurowych aplikacji, które użytkownik może pobrać za darmo. Natomiast dzięki funkcji Multiwindow użytkownik może płynnie przechodzić pomiędzy dwoma oknami aplikacji i przenosić między nimi treści metodą „przeciągnij i upuść”.

W tabletach znajdziemy także znane i sprawdzone rozwiązania Samsunga: Group Play: udostępnianie i odtwarzanie muzyki, dokumentów i gier w czasie rzeczywistym Samsung Link: udostępnianie i odtwarzanie treści z różnych urządzeń typu smart WatchON: oglądanie filmów i programów telewizyjnych na dowolnym urządzeniu, zarówno w domu, jak i w podróży.

Urządzenia wyposażone zostały także w Kid mode –. specjalny tryb przeznaczony dla dzieci, z bezpiecznymi aplikacjami, grami i możliwością ograniczenia dostępu do niektórych funkcji i aplikacji. Nowością jest funkcja Multimode, która pozwala na dzielenie się tabletem przez wielu domowników. System Tab4 umożliwia utworzenie ośmiu niezależnych profili użytkowników.

Nowa linia tabletów Samsung GALAXY Tab4 będzie oferowana w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i białej.

Galaxy Tab4 10.1 jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie 1299 zł (wersja WiFi) i 1599 zł (wersja LTE) złotych brutto

GALAXY Tab4 8.0 i 7.0 wejdą do sprzedaży na przełomie maja i czerwca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)